Büyükçekmece’de Sır Gibi Kazı!

Büyükçekmece’deki kazı çalışmasının sırrı açığa çıktı. Geceden beri süren çalışmanın bir süredir kayıp olan M.K isimli kişinin bulunmasına yönelik olduğu öğrenildi.

Büyükçekmece’de Sır Gibi Kazı!
Yayınlama: 02.02.2022
0
A+
A-

İstanbul’da İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, dün akşam saatlerinde Büyükçekmece ilçesi Pınartepe Mahallesi’nde bulunan boş bir arazide iş makinalarıyla kazı ve arama yapmıştı.

https://twitter.com/parlamentohaber/status/1488861535187447813?s=20&t=iCc4iOJ_ZBb_N4lF6cO0zg

Gece ara verilen çalışmalara bugün öğlene doğru tekrar başlandı. İş makineleriyle arazinin kazıldığı çalışmalarda çevrede geniş güvenlik önlemi alındı. Bölgedeki arazinin farklı yerlerinde kazı açan ekipler, olay yerine kimseyi almadı.

BÜYÜKÇEKMECE’DE DÜN AKŞAM SAATLERİNDE EMNİYET EKİPLERİ TARAFINDAN BOŞ BİR ARAZİDE BAŞLAYAN KAZI ÇALIŞMASI BUGÜN DE DEVAM ETTİ. POLİS, AYNI BÖLGEDE İŞ MAKİNELERİ YARDIMIYLA ARAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI. FOTO:İSTANBUL-DHA

KAYIP KİŞİ ARANIYOR

Bölgede geceden beri sürdürülen aramaların Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından M.K isimli kişinin bulunması için başlatılan soruşturma kapsamında yapıldığı öğrenildi. Kazıların Soruşturma kapsamında ifadesi alınan bir tanık Büyükçekmece’deki boş araziyi işaret edince buradaki çalışmaların yoğunlaştığı öğrenildi.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı