adalet bakanı

Kirada yüzde 25 artış sınırı süresinin uzatılacağını belirten Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, fahiş kira artışlarına yaptırım getirilmesine yönelik çalışma yapıldığını açıkladı. Bozdağ, hapis cezasının da gündemde olduğunu belirtti.
25.04.2023
Adalet Bakanı Açıkladı: Fahiş Kira Artışlarına Yaptırım Getirilecek için yorumlar kapalı
37
AKP'de Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün istifasının ardından sular durulmuyor. Gül'ün ardından kabinedeki 4 bakanın daha yakın zamanda görevden alınacağı iddia edildi. İşte detaylar...
30.01.2022
Bomba İddia: 4 Bakan Daha Gidiyor için yorumlar kapalı
11
AKP’li siyasetçi Bekir Bozdağ’ın, üçüncü kez Adalet Bakanlığı görevine getirilmesinin ardından sosyal medyada geçmişte yaptığı açıklamalar tekrar dolaşıma girdi.
29.01.2022
Adalet Bakanlığı Görevine Getirilen Bekir Bozdağ’ın Gülen’i Övdüğü Konuşması Sosyal Medyada Gündem Oldu için yorumlar kapalı
34
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül görevinden istifa etti. Gül'ün yerine görevi devraldığı Bekir Bozdağ yeniden atandı.
29.01.2022
Kabinede Revizyon! Adalet Bakanı Değişti için yorumlar kapalı
4
Zamları, hayat pahalığını unutturmak isteyen AKP iktidarı ‘Anayasa değişikliği’ tartışmasıyla gündemi değiştirme peşinde. Adalet bakanı Gül, “2023’e girerken inanıyorum ki; Türkiye’de artık darbe anayasasına son vermenin vakti gelmiştir” dedi. Oysa, 82 Anayasa’sı tam 21 kez değişikliğe uğradı.
09.01.2022
Zamları Unutturmak İsteyen Bakan Gül’den Yeni Anayasa Çıkışı için yorumlar kapalı
40
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "12 hakim ve cumhuriyet savcısı ile 55 personelde yapılan (Covid-19) testleri pozitif çıktı." açıklamasında bulundu. Gül ayrıca, "(Corona virüs bağlantılı) Cumhuriyet Başsavcılıklarınca 66 ilde 750 kişi hakkında soruşturma başlatıldı." ifadelerinde bulundu.
06.04.2020
12 HAKİM VE CUMHURİYET SAVCISI İLE 55 PERSONEL KORONAVİRÜSE YAKALANDI için yorumlar kapalı
3
Suriye merkezli Haznevi Tarikatı’nın Gaziantep’te düzenlediği bir programa katılan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün, tarikat lideri Ahmet Haznevi’nin elini öptüğü görüntüler tartışmalara neden oldu.
20.12.2019
SURİYELİ TARİKAT LİDERİNİN ELİNİ ÖPEN ADALET BAKANI için yorumlar kapalı
87
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, PKK lideri Abdullah Öcalan’ın avukatlarıyla görüşmesine yönelik yasağın kaldırıldığını açıkladı.
16.05.2019
TERÖRİSTBAŞINA İSMİYLE HİTAP EDEN ADALET BAKANI ”TERÖRİSTBAŞI İLE SERBEST GÖRÜŞME YASAĞININ KALKTIĞINI” SÖYLEDİ için yorumlar kapalı
13
Ali Eyüboğlu, Adalet Bakanlığı ile televizyon dizileri arasında ortak bir çalışma yapıldığını, işbirliğinin adının da 'hizmet yerleştirme' olduğunu belirtti.
11.04.2019
ADALET BAKANLIĞI İLE DİZİLER ARASINDA YAPILAN ORTAK ÇALIŞMA için yorumlar kapalı
1
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Keçiören'de avukatlara yaptığı konuşmada vesayetçilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tarihin çöp tenekesine atıldığını belirtti.
03.02.2019
‘VESAYETÇİLER ÇÖPE ATILMIŞTIR’ için yorumlar kapalı
0
Adalet Bakanı Abdullah Gül, HSK Başkanı sıfatıyla Trabzon'da bir çocuğu taciz eden şüpheliyi serbest bırakan savcı hakkında inceleme izni verdi.
02.11.2018
SERBEST BIRAKAN SAVCIYA İNCELEME BAŞLATILDI için yorumlar kapalı
7
Danıştay'ın gündemi sarsan 'Öğrenci andı' kararına Bekir Bozdağ'dan sonra bir tepki de Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den geldi. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül de bu karara ilişkin "Danıştay 8. Dairesi'nin öğrenci andına ilişkin kararı, maalesef bu ölçüleri karşılamaktan uzak kalmıştır." dedi. Danıştay 8. Dairesi, ilköğretim okullarında uygulanan "Öğrenci Andı"nı kaldıran yönetmelik hükmünü...
19.10.2018
BAKAN’DAN ‘ANDIMIZ’ KARARINA SERT TEPKİ! için yorumlar kapalı
0