SON DAKİKA

CHP’li Özkan: Onları perişan ederiz

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Marmaris parti teşkilatını ziyaret etti.

Bu haber 15 Ağustos 2017 - 16:41 'de eklendi.
Abone ol

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Marmaris parti teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette Marmaris Belediye Başkanı CHP’li Ali Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan, CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü ve delegeler hazır bulundu.  İlçe Başkanı Acar Ünlü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na son dönem iftira atılıp saldırıda bulunulduğunu hatırlatarak, “Vatan hainliği ve terörist tanımı bir tek CHP’de durmaz. Yapılan çirkin saldırılarınızı halk görüyor, gereken cevabı verecektir” dedi.

‘TURİZME DÜŞMANLAR’

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ile 30 yıllık arkadaşlıkları olduğunu vurgulayan Milletvekili Özkan ise ilk olarak Türk turizminin geldiği nokta hakkında açıklama yaptı. Türk turizminin AK Parti iktidarının vurduğu darbe ile on yıllarca geri gittiğini öne süren Özkan, “Turizme düşmanlar çünkü turizmin aydınlığına düşmanlar. Turizm ile birlikte Türkiye’ye gelen insanlara ve ekmek kazanan esnafa düşmanlar. Son on yılda Türk turizmin geldiği nokta felakettir” diye konuştu.

‘CHP’NİN DEMİR YUMRUĞU KAFALARINA İNER’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tehdit ve saldırıda bulunulması ile ilgili de konuşan Tuncay Özkan, şunları söyledi:

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

“Mustafa Kemal Atatürk kızdığı zaman ‘Şaşarım o zavallıların aklı perişanlığına’ cümlesini söylermiş. Şimdi ben, CHP kurumsal kimliğine ve genel başkanımıza dil uzatanlara sesleniyorum. Şaşarız sizin aklı perişanlığınıza. CHP bu karanlığı söker atar. CHP Genel Başkanı’na uzanacak her karanlık eli perişan ederiz. Bizim sakin gücümüz onların akıllarına dahi gelmez. Sakin sakin durduğumuzu görenler, bu güç ne yapar diye düşünüyorlar. Bu sessiz, CHP’nin demir yumruğu kafalarına iner. Cezaevi, polis, asker, baskı ve zulümle bizi korkutamazlar. Biz yedi düvele direndik ve ülkemizin aydınlığını inşa ettik. Biz, yedi düvele karşı direnmesini biliriz. Bir daha asla ve asla bundan sonra ağızlarına CHP Genel Başkan’ını alırlarsa, tehdit ederlerse onları perişan ederiz.”

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR