AK Parti

Seçim sonrası AK Parti'den CHP'ye geçen Tuzla belediyesi, yönetimi devretmeden belediyeye ait taşınmazı satışa çıkardı. CHP Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl’e mazbatası verilmeden ihaleye çıkartılan taşınmazın değeri ise 57.750.000 TL.
04.04.2024
Tuzla Belediyesi’nde Mazbata Verilmeden Mallar Satışa Çıkarıldı için yorumlar kapalı
37
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik eleştirilere “AK Parti Sözcüsü cin olmadan adam çarpmaya kalkıyor. Bunların yönetiminde ormanlar yandı, uçak kaldıramadılar. Ülkeyi seller götürdü, sel yatağına ev yapmış deyip milleti suçladılar. İstanbul’un göbeğinde insanlar selde servis araçlarında can verdi. Şimdi çıkmış kriz yönetiminden bahsediyor. Geçiniz bunları. Bizim sizlerden...
27.01.2022
CHP Sözcüsü Faik Öztrak: İBB ile Uğraşmaktan Ülkenin Sorunlarıyla Uğraşamıyorlar için yorumlar kapalı
3
Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ters düşmesi nedeniyle Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifa etmek zorunda kaldığı belirtilen Lütfi Elvan'la ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.
10.01.2022
Bomba İddia: Lütfi Elvan, AKP’den İstifa Edecek için yorumlar kapalı
25
AKP Ankara İl Başkanlığı'nın düzenlediği "Gönül Davası" sloganlı toplantının yapıldığı otel odasının maliyeti asgari ücretlinin bir aylık maaşından fazla.
09.01.2022
AKP’den 5 Yıldızlı ‘Gönül Davası’ Toplantısı için yorumlar kapalı
17
AK Parti kurucularından eski AKP milletvekili Kemal Albayrak, Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu'na çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
20.12.2021
Albayrak’tan, Erdoğan’ı Kızdıracak Açıklama: “Bunların Dolarları Yurt Dışındaki Bankalarda” için yorumlar kapalı
3
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığındaki Esnaf Masası heyetinin Kayserili yurttaşların dertlerinin dinlediği sırada Recep Badal isimli yurttaş, “ AK Partilileri işe alıyorlar, MHP’lileri işe alıyorlar. Diğer vatandaşları almıyorlar” dedi.
12.11.2021
Kayserili Vatandaşın İsyanı: ‘Ak Partilileri ve MHP’lileri İşe Alıyorlar, Diğer Vatandaşları Almıyorlar!’ için yorumlar kapalı
1
Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan'ın, Cumhurbaşkanlığı yerleşkesine geldiği ve istifa ettiği iddiaları Ankara kulislerinde yankılandı.
23.10.2021
Bomba İddia: Maliye Bakanı Lütfü Elvan İstifa mı Etti? için yorumlar kapalı
2
Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan, ‘siyasi cinayetler’ söylemi ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu ve “Bu iktidarın taktiğidir; bilinçli olarak çıkarılır ve siyasi parti yetkililerine el altından duyurulur” dedi.
14.10.2021
Eski İçişleri Bakanı Tantan: ”Siyasi Cinayetler Söylemi İktidarın Taktiğidir; Bilinçli Olarak Çıkarılır” için yorumlar kapalı
0
Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, AK Parti ve MHP'nin üzerinde çalıştığı seçim kanunu çalışmalarıyla ilgili edindiği bilgiyi aktardı. Sarıkaya, yüzde 7 olarak kararlaştırılan barajın revize edildiğini ve yüzde 5'e düşürüldüğünü söyledi.
31.08.2021
Habertürk Yazarı Sarıkaya: ‘Seçim Barajının Yüzde 5 Olması Konusunda Uzlaşı Sağlandı’ için yorumlar kapalı
1
Gazeteci yazar Menduh Bayraktaroğlu son konuşmasında bomba bir iddiada bulundu. Bayraktaroğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bütün yetkilerini Hulusi Akar’a devrettiğini ileri sürdü.
17.08.2021
Eski Başbakan Danışmanı’ndan Bomba İddia: ‘Erdoğan, Bütün Yetkilerini Hulusi Akar’a Devretti’ için yorumlar kapalı
17
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç tarafından hazırlanan Meclis Araştırma Önergesi TBMM Başkanlığı'na sunulmuştu. Mahmut Tanal, sosyal medya hesabından önergenin reddedildiği bilgisini paylaştı. Kaynak: CHP'nin ‘Ruhsar Pekcan’ın dezenfektan satışı araştırılsın’ teklifi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.
19.05.2021
Ruhsar Pekcan’ın Dezenfektan Olayı Araştırılsın Önergesine Ret! için yorumlar kapalı
0
AK Parti, 2024’te yapılacak yerel seçimler öncesinde 30 büyükşehir dışında kalan diğer 51 il belediyesinin statüsünü de büyükşehir statüsüne getirmeyi gündemine aldı.
25.04.2021
51 Belediyeye Büyükşehir Statüsü Geliyor! için yorumlar kapalı
0