kemal kılıçdaroğlu

CHP Grup Başkanvekilleri ile Millet İttifakı’nı oluşturan partilerin temsilcileri, Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığı için YSK'ya başvurdu.
22.03.2023
Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adaylığı İçin YSK’ya Başvurdu için yorumlar kapalı
6
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 102. kuruluş yıldönümü törenlerle kutlanıyor. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçmiş yıllardaki alışkanlığını sürdürerek yine Anıtkabir'deki törene katılmadı.
23.04.2022
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan’da Anıtkabir’e Yine Gitmedi için yorumlar kapalı
39
Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan'ın, Cumhurbaşkanlığı yerleşkesine geldiği ve istifa ettiği iddiaları Ankara kulislerinde yankılandı.
23.10.2021
Bomba İddia: Maliye Bakanı Lütfü Elvan İstifa mı Etti? için yorumlar kapalı
0
Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan, ‘siyasi cinayetler’ söylemi ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu ve “Bu iktidarın taktiğidir; bilinçli olarak çıkarılır ve siyasi parti yetkililerine el altından duyurulur” dedi.
14.10.2021
Eski İçişleri Bakanı Tantan: ”Siyasi Cinayetler Söylemi İktidarın Taktiğidir; Bilinçli Olarak Çıkarılır” için yorumlar kapalı
0
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu gündeme getirmişti. Isparta Şehir Hastanesi’nin ihalesini temel atma töreninden dört ay sonra yapıldığı ortaya çıktı.
13.10.2021
Kılıçdaroğlu’nun Bahsettiği Belge Gün Yüzüne Çıktı için yorumlar kapalı
10
Fahrettin Altun, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla adeta ava giderken avlandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Altun'a yurttaşlardan biri resmi belge ile yanıt verdi.
16.05.2021
Fahrettin Altun Ava Giderken Avlandı için yorumlar kapalı
0
İçişleri Bakanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, vali ve kaymakamlara yönelik 'militan' sözleri nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nda suç duyurusunda bulundu.
29.01.2021
İçişleri Bakanlığı’ndan Kılıçdaroğlu’na Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
2
İYİ Parti'nin CHP, HDP ve Saadet Partisi'yle birlikte bir anayasa taslağı üzerinde çalıştığını İYİ Parti'den ihraç edilen Ümit Özdağ'ın duyurması gündeme bomba gibi düşmüştü. Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun inkar etmesine rağmen CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu'nun görüntülerinin yer aldığı videoda Anayasa çalışmalarına ilişkin 'HDP'nin de olması bence çok önemliydi,...
22.11.2020
CHP’Lİ KABOĞLU, 4 PARTİNİN BİRLİKTE YENİ ANAYASA TASLAĞI ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI İTİRAF ETTİ için yorumlar kapalı
0
Başta Elazığ depremi olmak üzere, İstanbul ve son olarak İzmir'de yaşanan deprem felakelerinde vatandaşların "deprem vergileri nerede" sorusu tekrar gündeme geldi. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, " Bunlar toplanacak ve depreme gönderilecek tarzında bir düzenleme söz konusu değildir" dedi.
04.11.2020
AKP’Lİ BOSTANCI’DAN DEPREM VERGİSİ YANITI: BÖYLE BİR DÜZENLEME SÖZ KONUSU DEĞİL için yorumlar kapalı
7
Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu’na açtığı ve kararı kesinleşen 21 davanın 18’ini CHP lideri kazandı.
18.12.2019
ERDOĞAN, 21 DAVADAN 18’İNİ KAYBETTİ için yorumlar kapalı
2
T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından www.parlamentohaber.com' da yayınlanan 'Albayrak'tan Ekonomi Kötü Diyen Ekonomistlere Terörist Benzetmesi' başlıklı habere 20.000 TL - Yirmi Bin TLlik dava açıldı.
03.12.2019
HAZİNE ve MALİYE BAKANI ALBAYRAK’TAN PARLAMENTO HABER’E 20 BİN TL’LİK DAVA için yorumlar kapalı
2
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'in TÜRKSAT Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiği öğrenildi.
05.11.2019
RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN, TÜRKSAT’TAN İSTİFA ETTİ için yorumlar kapalı
2