SON DAKİKA

CHP’de gözler İstanbul’da

HABER MERKEZİCHP’de 3-4 Şubat’ta yapılacak büyük kurultay öncesi ilçe kongreleri devam ediyor. En büyük heyecan ise İstanbul’da

Bu haber 09 Ocak 2018 - 12:02 'de eklendi. 52

HABER MERKEZİ

CHP’de 3-4 Şubat’ta yapılacak büyük kurultay öncesi ilçe kongreleri devam ediyor. En büyük heyecan ise İstanbul’da yaşanıyor. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 13 Ocak’ta yapılacak il kongresi öncesi başkanlık için bir adayı işaret etmezken, İstanbul’un 39 ilçe başkanıyla yaptığı görüşmede Canan Kaftancıoğlu’nun ismi öne çıktı. İlçe başkanları kendilerine sunulan isimler arasından en fazla Kaftancıoğlu’na oy kullandı. Kaftancıoğlu’nu ise mevcut CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Gökan Zeybek takip etti.

chp-de-gozler-istanbul-da-411551-1.

Zeybek’ten destek Kaftancıoğlu’ndan teşekkür

Diğer yandan ilçe başkanlarıyla yapılan yoklamadan üçüncü çıkan Gökan Zeybek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Canan Kaftancıoğlu’na destek verdi. Zeybek yaptığı paylaşımda, “Yan yana, omuz omuza mücadeleye devam diyor, CHP İstanbul İl Başkan adayımız Dr. Canan Kaftancıoğlu’na başarılar diliyorum. Hep birlikte, daima, ileriye…” ifadelerini kullandı.

Kaftancıoğlu da bu sözleri için Gökan Zeybek’e teşekkür etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kaftancıoğlu, “CHP İstanbul İl Başkanlığı yarışında “İstanbul’a kadın eli değmeli diyerek’ iddiasına rağmen şahsıma destek veren Gökhan Zeybek, İstanbul’un ilk kadın il başkanının da mimarlarındandır!”

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın