oy

Sokak röportajında mikrofon uzatılan bir vatandaş, “Ekonomi berbat, resmen soyulduk” dedi. Daha önce AKP’ye oy verdiğini ve vermeye devam edeceğini söyleyen vatandaş, “Başka alternatif yok, olanı da harcıyorlar” dedi.
13.01.2021
‘Ekonomi Berbat, Resmen Soyulduk’ Diyen Vatandaş: ‘İkinci Bir Alternatif Yok, Yine Oy Vereceğim’ için yorumlar kapalı
0
CHP Grup Başkanvekillerinin, Türkiye Varlık Fonu'nun (TVF) işlemleri ve Borsa İstanbul'un yüzde 10'unun Katar'a devredilmesinin araştırılması için komisyon kurulması önergesinin gündeme alınması AKP-MHP oylarıyla reddedildi. Görüşmelerde CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, "Ortada varlığımız yok, borç içindeyiz, varlıklarımız elden gidiyor" derken, İyi Partili Erhan Usta, "Katar'la olan bu karanlık ilişkilerin mutlak...
02.12.2020
‘VARLIK FONU VE KATAR ANLAŞMALARI ARAŞTIRILSIN’ ÖNERGESİNE AKP VE MHP’DEN RET! için yorumlar kapalı
0
Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Ekim ayında yayımlanan 7 anketin ortalamasını paylaştı. Özkiraz’ın açıkladığı anketlerin ortalamasına göre, AKP’nin oy oranı yüzde 30’lara düşerken, MHP’nin ise yüzde 7.6 oy oranıyla baraj altında kaldı.
14.11.2020
ERDOĞAN’I ÜZECEK ANKET: AKP VE MHP’NİN OYLARI ERİYOR için yorumlar kapalı
0
Avrasya Araştırma’nın Ekim ayı için yaptığı ankete göre, Ak Parti’nin oy oranı, tarihinin en düşük seviyesine indi.
01.11.2020
AVRASYA ARAŞTIRMA’DAN YENİ SEÇİM ANKETİ: AKP’NİN OYLARINDA BÜYÜK DÜŞÜŞ için yorumlar kapalı
0
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy verme işlemi sona erdi. Seçimlere yüzde 55'e yakın katılım oldu. Açıklanan ilk verilere göre Ersin Tatar yarışı önde götürüyor.
11.10.2020
KKTC’DE OY VERME İŞLEMİ SONA ERDİ! İLK SONUÇLAR GELMEYE BAŞLADI için yorumlar kapalı
1
Sosyo Politik’in son seçmen anketine göre AKP’nin oyları yüzde 30’lara kadar düşerken yeni partiler çıkış yakaladı.
23.06.2020
ERDOĞAN’I ÜZECEK ANKET: AKP’NİN OYU YÜZDE 30’LARA DÜŞTÜ için yorumlar kapalı
1
İstanbul Ekonomi Araştırma'nın son anketine göre AKP'nin oyları pandemi öncesi döneme geriledi ve Cumhur İttifakı yüzde 50'yi bulamıyor.
10.06.2020
ERDOĞAN’I ÜZECEK ANKET: CUMHUR İTTİFAKI’NIN OYU YÜZDE 50’NİN ALTINA DÜŞTÜ için yorumlar kapalı
6
KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, AKP’nin oy oranının yüzde 45’den yüzde 30’lara gerilediğini açıkladı. Ağırdır, ”AK Parti oy kaybediyor, kaybetmiyor meselesi değil. Çözülüyor, gidecek yer bulamıyor. Su kaynıyor. Çayın altı açık, buhara döndüğü gün fark edeceğiz” dedi. Davutoğlu ve Babacan’ın AKP’den oy alacağını belirten Ağırdır, “Bu iki parti de zorlu...
06.06.2020
KONDA ARAŞTIRMA’DAN YENİ ANKET: AKP’NİN OYU YÜZDE 30’LARA DÜŞTÜ için yorumlar kapalı
0
Dünyayı etkileyen koronavirüste son dönemlerde artış gösteren Rusya’da salgınla mücadeleye ilişkin anket düzenlendi. Yapılan ankette Rusya Devlet Başkanı Putin’in koronavirüs (Covid-19) sürecini iyi yönetemediği gerekçesiyle güven kaybettiği sonucu ortaya çıktı.
04.05.2020
RUSYA’DAN COVID-19 ANKETİ: PUTİN GÜVEN KAYBEDİYOR için yorumlar kapalı
6
Harekatın birinci günü idi. 82 milyon eli yüreğinde, cepheden gelecek haberleri bekliyordu. AKP’li Cumhurbaşkanı partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısı’nda konuştu; “Adı Millet İttifakı ama milletten nasibini almamış ittifakın zayıflaması, parçalanması çok çok önemli. Buradan milletimizin her bir ferdini, AK Parti saflarında çalışmaya davet ediyorum.” dedi… Millet can derdinde, evlat derdindeydi,...
09.11.2019
BARIŞ PINARI HAREKATI’NIN ARDINDAN KISA KISA… için yorumlar kapalı
3
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine ilişkin tartışma yaratan kararının ardından İstanbul'daki 31 bin 342 sandıkta, 10 milyon 560 bin 963 seçmen yarın yeniden oy verecek.
22.06.2019
İSTANBUL SEÇMENİ YARIN SANDIK BAŞINDA için yorumlar kapalı
2
Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık’ın İstanbul seçimlerine ilişkin AKP’nin adayı Binali Yıldırım’a destek mesajı paylaşması tepki çekti.
15.06.2019
KIZILAY BAŞKANI KEREM KINIK, BİNALİ YILDIRIM’A OY İSTEDİ için yorumlar kapalı
9