Açıklama

Ankara ile NATO arasında İsveç ve Finlandiya'nın üyelik süreçleri ile ilgili belirsizlik devam ederken ABD'den dikkat çekici bir açıklama geldi.
01.02.2023
ABD’li Senatörden Ankara’ya Üstü Kapalı Tehdit için yorumlar kapalı
27
Katar dönüşü gazetecilerin sorularını yanıtlayan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın düşük faiz söylemi yine doları yükseltti
08.12.2021
Erdoğan’ın Açıklamaları Sonrası Dolar Fırladı! için yorumlar kapalı
16
Cumhurbaşkanı Erdoğan, son günlerdeki kur hareketlerinin iktisadi temelinin bulunmadığını belirterek, “Ben hiçbir zaman faizin yükseltilmesini savunmadım, savunmuyorum ve savunmayacağım. Bundan asla taviz veremem ve vermeyeceğim” ifadelerini kullandı.
29.11.2021
Erdoğan’ın Açıklamaları Sonrası Dolar ve Euro Yükselişe Geçti! için yorumlar kapalı
14
İnglitere'de bir televizyon programına katılan evanjelik papaz Jesse Duplantis, tepki çeken açıklamalarda bulundu.
29.09.2021
Evanjelik Papaz Duplantis: “Kiliseye Yeterli Para Bağışı Yapılmadığı için İsa Peygamber Geri Dönmüyor” için yorumlar kapalı
16
Taliban’ın, Afganistan’ın kuzeydoğusundaki Bağlan vilayetinde halk müziği sanatçısı Favad Andarabi’yi öldürdüğü belirtildi.
29.08.2021
Taliban, Halk Müziği Sanatçısı Andarabi’yi Öldürdü için yorumlar kapalı
1
Midye, karides, kalamar, yengeç, ıstakoz gibi deniz hayvanlarının 'helal olmadığını' belirten Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yeni bir açıklama yapılarak "Söz konusu cevap, kurulumuzca verilen yeni bir fetva değildir" denildi.
27.08.2021
Din İşleri Yüksek Kurulu’ndan Açıklama: ‘Verilen Yeni Bir Fetva Değildir’ için yorumlar kapalı
2
Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Yüz yıl önce bütün dünyayı karşımıza alarak kurduk bu devleti. Devletimizi kaybettik. Onu yeniden inşa etmemiz lazım" açıklamasında bulundu.
17.07.2021
Erdoğan’ı ABD Eliyle Başbakan Yapan Baykal “Devletimizi Kaybettik” Dedi için yorumlar kapalı
5
Cihan Ekşioğlu'nun, MİT'e de sattığı ifade edilen yazılımla ilgili yaptığı açıklamalar tartışma konusu oldu. Ekşioğlu, verdiği röportajda twitter ve Whatsapp görüşmelerini takip edebildiklerini belirtirken, suçu olmayan vatandaşın "Acaba dinleniyor muyum" diye endişelenmesini eleştiriyor.
16.07.2021
Cihan Ekşioğlu’nun MİT’e Sattığı Casus Yazılım Hakkında Dikkat Çeken Açıklamalar için yorumlar kapalı
23
Kendisinden haber alınamadığı belirtilen organize suç örgütü lideri Peker'in Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Operasyonla yakalandığım doğru değildir. Şu an ailemin yanına geri geldim" ifadeleri kullanıldı.
14.06.2021
Sedat Peker’den Flaş Açıklama için yorumlar kapalı
3
Rusya’nın Karadeniz filosunun, bugün Karadeniz sularına giren İngiliz Kraliyet Donanması’na ait ‘HMS Trent’ devriye gemisini izlemeye başladığı bildirildi.
16.05.2021
Rusya’nın Karadeniz Filosu, İngiliz Devriye Gemisini Takip Etmeye Başladı için yorumlar kapalı
1
ABD’de emekli üst düzey askerlerden oluşan 124 kişilik bir grup, Başkan Joe Biden'ın yönetimi altında Anayasal haklara yönelik saldırı olması nedeniyle ABD halkının "derin bir tehlike" içinde olduğuna dair açık mektup kaleme aldı.
12.05.2021
ABD’de Emekli Generallerden Mektup: Biden Yönetiminde, Halk ‘Derin Bir Tehlike’ İçinde için yorumlar kapalı
3
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, yeni geliştirilen 'Benim Şehrim' isimli dijital uygulama ile kişisel puanlama veya sosyal kredi puanlaması yapıldığı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu açıkladı.
15.04.2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden İddialar Hakkında Açıklama için yorumlar kapalı
0