Privacy Policy Page
SON DAKİKA

Samsung, S9'un Dokunmatik Ekran Sorununu İnceliyor

Gelişen teknoloji ile birlikte, şirketler hep daha iyisini yapmaya odaklanıyor. Ancak kimi zamanda bazı şeyler gözden kaçabiliyor. Bu bağlamda son zamanlarda gelen kullanıcı yorumlarına göre, Samsung’un yeni amiral gemisi S9, büyük bir dokunmatik ekran sorunu yaşıyor.

Bu haber 23 Mart 2018 - 19:49 'de eklendi.

Reddit ve XDA gibi forumların çeşitli raporlarına göre, Samsung’un iki yeni amiral gemisinde dokunmatik ekran problemleri yaşandığı ortaya çıktı. Bu bağlamda konuşan S9 kullanıcıları, ekranların kimi kısımlarında ölü bölgelerin olduğunu ve dokunmatik hassasiyeti konusunda ciddi sıkıntıların yaşandığına dair söylemlerde bulundular.

Samsung S9'un Yüz Tarayıcısı, iPhone X'dan Daha Güvensiz

Konu hakkında araştırmalarda bulunan ve müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanan şirket, bu tarz problemleri yaşayan kullanıcılarından, kendilerine ulaşmalarını istedi. Bunun yanı sıra Samsung, müşterilerini mağdur etmeden sorunu çözeceklerinin de altını çizdi.

Samsung tarafından kabul edilen ve araştırılan bu hatanın, yazılım tabanlı mı yoksa donanım tabanlı mı olduğu şu an için bilinmiyor. Bunun sonucu muhtemelen gelecek günlerde metlik kazanacaktır. Ancak bu hata, Samsung’a itibar kaybettirecek gibi görünüyor. Konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Samsung bu büyük sorunu, müşterilerini memnun kılarak halledebilecek mi?

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!