MÜŞTAK BABA KEHANETLERİ İLE SARAY 2023 HEDEFLERİNE İLERLİYOR.

Akıl ve bilim. Nerelere kaçtıysa bulamıyoruz. Artı bize uğramaz oldu. Saray erkanı arasında böyle medyum, kahin kılıklı kimler var bilmiyorum. Şuna eminim.. Kimi ararsanız var. Ve MÜŞTAK BABA KEHANETLERİ İLE DEVLET AKLI oluşturuyorlar. Pes diyeceksiniz şimdi.

MÜŞTAK BABA KEHANETLERİ İLE SARAY  2023 HEDEFLERİNE İLERLİYOR.
Yayınlama: 14.07.2018
Düzenleme: 14.07.2018 15:10
661
A+
A-

Sadece Saray değil! MHP genel başkanı Devlet Bahçeli bey, muhtemelen “Cumhuriyetimizin üçüncü evresine geçtik” derken bunu söylüyor olmalı.

Doğan medya gurubunun el değiştirmesiyle tek sesli medya oluşturulmuş durumda.

Kanalları ve yorumcuları dinlediğiniz zaman 46 C raporu için arayışa girmemeye gayret sarf ediyorsunuz.

Ortada bir BEKA yalanı var. Birde İstikbal yalanı.

Gerçi BOYDAK holdingin sahibi hapis cezası aldı. Ama İSTİKBAL yatakları konforlu.

Öyle ki! 15 Temmuz sonrası Varlık Fonunu kuran Erdoğan, 24 Haziran sonrası Varlık fonu battı.

703 sayılı KHK`ya eklenen madde ile Cumhurbaşkanı, Anonim şirket şeklinde kamu sermayeli şirketleri kurabiliyor artıkın.

Cumhurbaşkanı tarafından kurulan şirketler, Anayasa ve Hukuk muafiyetli, Türk ticaret hükümlerine göre denetleme olmayacak.

Saltanat şirketleri akıllılar.

Varlık fonu tüm varlıklarıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan`ın elinde. Şimdi bayıla bayıla yönetir. Artık borçlanma için hangi ülke alır onu bilemem. Ama 703 nolu KHK ile bu sayede Varlık fonunda yer alan şirketler, artık BAŞKAN tarafından kurulacak şirketlerle inceleme ve denetimsiz olarak Saltanata ait olacak.

Bu şirketlerin içerisinde ETİ BOR var. Evet! Bahçeli bey, varsa sözün söyle bizde bilelim.

Bazı insanlara acıyorum. Bu topraklarda yaşayıp mezarı bile olamayacak olmasına acıyorum. Tarih bu tür örneklerle dolu. Ve TÖRE  uygulanacaktır.

GELELİM MÜŞTAK BABA`YA!

Müştak Baba’nın Kehanetleri: Nostradamus’un ne dediği belli değil, Müştak Baba tarih veriyor.” diye İslamcılar tarafından pek tutulur. Bir Kadiri tarikat mensubu olması MÜştak Baba için İslamcılar nezdinde artı oluyor.

Ankara’nın başkent olacağını 1830’larda öngören şair ve bilge Müştak Baba’nın ‘şifreli’ şiirlerindeki kehanetlerini bizim devletlüler yorumlamış. Bu dönem had safhaya ulaşmış GAYBI ALİMLER TÜREDİ.

Ve AKP felsefesine göre İstanbul yeniden başkent olacak.

Zaten Kanal projesi buradan ortaya çıkıyor.

Kehanetlere göre Ortadoğu’da büyük değişimler yaşanacak, İstanbul’un meşhur bir tepesi TBMM’nin yeni adresi olacak.

Yani, Ankara başkent özelliğini kaybedecek. Zaten Çiller ile başlayan süreç, bugün boşaltılmış başkent Ankara haline gelmemize sebep oldu.

Erdoğan iktidarıyla beraber, Türkiye neredeyse var gücüyle İstanbul için çalıştı.

Hazine çoktan İstanbul’a taşındı. İstanbul FİNANS BAŞKENTİ OLUYORDU. Ankara bu yalanla boşaltıldı. Tüm bankaların genel müdürlükleri İstanbul’a taşındı.

“Dünyanın en büyük kahini olduğuna inanılan Nostradamus’ın dahi söylemeyemediği bu kehanetlerin sahibi II. Mahmut döneminde yaşamış olan Müştak Baba… Büyücülük yaptığı iddiasıyla 1830′larda idam edilen şair Müştak Baba, temeli sayılara dayanan ve geleceği öğrenmeye yardımcı olduğuna inanılan ‘ebced’ ilminin de üstadı imiş .

Hindistan’dan Avrupa’ya hatta Afrika’ya kadar dünyanın her yerini gezen ve buralarda yaşadıklarını “Divan-ı Müştak Baba” isimli bir kitapta toplayan Müştak Baba’nın Ankara’nın 1923′te başkent olabileceğini tam 100 yıl öncesinden söylemesi ve kendi ölüm tarihini bilmesi kehanetlerini enteresan kılıyor.

Ayrıca Müştak Baba’nın “2011’in sonunda Kuzey Irak’a girilecek” kehaneti de TSK tarafından defalarca kez yapılan sınırötesi operasyonlarla doğrulanmış oldu.

Bu da bize gösteriyor ki! AKP ve hatta TSK kehanetlerle ülke yönetiyor. Erdoğan ve AKP iktidarlarının Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı başlattıkları amansız savaşta TSK komuta kademesi asla kendisini aklayamaz. FETÖ, METÖ bağlamaz. Metehan dedemizden bugüne TÖRE nasıl işliyorsa aynen öyle işlemeli.

Kabul edilemez işlere, üniformalarıyla imza attılar.

İsrail’in ismi çok geçmekte

Müştak Baba’nın divanında kaleme almış olduğu Ankara şiiriyle

“Ankara’da ise 1923 senesi verilerek şehirde bin insanın yönetici olacağı söyleniyor. 100 sene evvel başta tek bir sultan varken Osmanlı’nın yerine Ankara’yı başkent olarak merkeze alacak yeni bir oluşumdan söz etmek ve tarih vermek akıl almaz bir iş.” diyor ak akıllılar.

Daha sonrasında 93 hicri sene geçince başkentin tekrar İstanbul olacağı belirtilmiş. Kısacası bu hesaba göre 4-5 sene sonrasında İstanbul tekrar başkent olacak. Yani 2011 yılı geçeli çok oldu. Gerçi fiili başkent İstanbul.

Bana göre İstanbul, lanetli bir şehir.  Kim eleştirirse eleştirsin. Bazı şeyleri peygambere yaslayarak aklamaya çalışanlar! Hem peygamber, hem de Allah düşmanı! Bu böyle biline.

Şimdi AKP tarafından planlanmış olan yeni meclis inşaatı Müştak baba kehanetlerine göre planlanmış. İsmail Kahraman efendi hatırlayalım. Yedi yıldızlı Millet Meclisi yapacağından bahsetmişti.

Müştak Baba’nın kehanetlerine göre Beykoz’daki bugün Yuşa Tepesi olarak bilinmekte olan geniş ormanlık araziye kompleks olarak inşa edilecek bulunan TBMM, Genelkurmay ve bakanlıklar, en geç 2023 senesine dek Ankara’dan İstanbul’a taşınacak. 2023 senesi sonunda Ankara’da devleti idare eden herhangi bir kurum kalmamış olacak.”

Planlama bu! Başka bir kehanet ise..

“2023’te İsrail ile sınır komşusu olacağız.”

Müştak Baba’nın Osmanlı’yı ve Cumhuriyeti tek bir yapı olarak görmüşmüş. Yani kahin Müştak efendi Atatürk, Kurtuluş savaşı ve Türk Cumhuriyetini yok saymış. Bu arada İsrail konusu özellikle Erdoğan tarafından kabul görmüş olmalı ki! Başımıza Suriye çorabı asker yani TSK ile beraber örüldü.

Müştak Baba ne demiş bakalım!

“İsrail’in gelecek 200 yıla ait macerasını ayrıca dünyanın gelecek tarihi olarak tasarlayıp anlatmış. İstanbul başkent olduktan sonrasında 2018′de Musul eyaleti referandum yaparak Türkiye’ye katılmak isteyecek. 2019′da Irak’ın tamamının Türkiye’ye katılmayı arzu etmesi de karşımıza çıkıyor. 2021 senesinde Suriye ve Lübnan Türkiye’nin himayesi altına girmek isteyecek. 2023′te ise artık İsrail ile sınır komşusu durumuna varan Türkiye’nin bu konumu ilişkilerin gerilmesine neden olacak.” Mışş.

Şimdi Erdoğan ve AKP tepelerinin yanında bu kehanetlerle iş tutan TSK generalleri! TÜRK ORDUSUNA YAPILAN SALDIRILARA cevap vermek yerine, bu katarın arkasına takılarak güzel güzel bu işlerin altına imza atmanın nasıl bir suç olduğu, kurmaylık sıralarında size anlatılmıştır. Bazı kanunlar yazmaz. Hele, hele TÜRK ASKERİ TÖRESİ hiç bir yerde yazmıyor. Fakat! Duyduklarımız bizi korkutuyor.

Bu ak akıllılar hatırlayalım! Tüm yayınlarda plaka sayıyorlardı. 82 ile başlamışlardı. Hele Musul eyalet referandumu yerine geçen KERKÜK referandumu olmalı. Sonuç Türkiye yerine BARZANİSTAN derken kırrolar , bir anda IRAK oluverdi.

Napacaz şimdi sevgili generalcikler.

İstanbul Başkent olacak diye 400 milyar dolar yakıldı. Şimdi başkent bir anda Kudüs oldu. Ne düşünür bu konuda TEOLOG KALIN VE İNCE hesap uzmanları acep.

MÜŞTAK kehanetleri ile İsraili yıkılacak diye yola çıkan ahmakça zekalar, bugün İsrail eliyle Türkiye Cumhuriyetini yıktılar. Şimdi bunun hesabını kime fatura edece tarih bakalım.

Öyle çıkarttığım KHK veya KANUN mahkeme edilemez . Sorumsuzluk şükelası olarak yaşadığını zannedersin, ama unuttukları şu ki! Her şey kaydediliyor.

Arşivleri yaksanız da

Kütüphaneleri dağıtsanız da..

Birinci 19 sürecinin devamı olan İkinci 19 süreci hızlıca geliyor. Ne o! Seçimleri erkenden yaptınız. Fakat! Artık seçim kapıları kapanıyor. Daha fazla eğitilmişle, cehaletin ve cahilin oyunun bir olmayacağı zamana geliyoruz.

Müştak Baba, Osmanlı’nın son devresinde II. Mahmut vaktinde yaşamış bir bilge… Aile eşrafı Hakkarili. Bir düş üstüne Bağdat’a gitmiş ve Şeyh Halidi Bağdadi ile görüşmüş. Şahsına 40 adet derviş ve Abdülkadir Geylani’nin tacını vermekte olan Şeyh Bağdadi “12 derviş ve bu tacı yanından ayırma, tüm Osmanlı toprağında gezilmedik köşe bucak bırakma” demiş. Bunun üstüne Müştak Baba, Hakkari’deki aşiret işlerini bırakmış, düşmüş yollara. Hindistan’dan Avrupa’ya, tüm Osmanlı toprağını gezmiş. Ünlü “Divanı-ı Müştak Baba” böyle ortaya çıkmış. Tüm yolculuklarında sürekli İstanbul’a uğrayıp bir müddet kalmış.

Kadiri tarikatına mensub olduğu bilinmektedir. Uzun seneler İstanbul’da Eyüp Selami dergahında kalmış ve II. Mahmud’un özgü nedimi olmuş. Arapça ve farsça bilen Müştak Baba’nın şiirlerini kapsayan divanı, ölümünden sonrasında 1847′de basılmış.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı