israil

Yunanistan İsrailli bir şirketten 70 milyon Euro karşılığında Spike NLOS füze savunma sistemi satın almayı planlıyor. Yunan medyası anlaşmada son aşamaya gelindiği iddia etti.
19.07.2022
Yunan Medyası: Türkiye’ye Karşı Sınıra İsrail Füzesi! için yorumlar kapalı
0
ABD Başkanı Joe Biden, Orta Doğu ziyaretinin ilk durağı İsrail’de törenle karşılandı. Biden, yaptığı konuşmada 'Siyonist olmak için Yahudi olmak gerekmediğini bir kez daha ifade etmek istiyorum' dedi.
13.07.2022
Biden: ”Siyonist Olmak için Yahudi Olmaya Gerek Yok” için yorumlar kapalı
11
16.06.2022
İsrail’den Suriye’ye Tehdit: ”İran Destekli Milisler, Ülkeden Çekilmezse Esad’ın Sarayını Bombalarız” için yorumlar kapalı
4
İsrail, Türkiye’deki vatandaşlarına yönelik kritik bir uyarıda bulundu.
13.06.2022
İsrail’den Vatandaşlarına “İstanbul’u Derhal Terk Edin” Uyarısı için yorumlar kapalı
10
Geçen hafta İran Devrim Muhafızları'ndan Albay Hassan Sayid Khodaei'nin evinin önünde suikasta uğraması sonrasında İsrail'den Türkiye uyarısı geldi.
30.05.2022
İsrail’den Türkiye için Seyahat Uyarısı için yorumlar kapalı
5
Kutsal kitaplarda yer alan Yusuf Peygamber'in gömülü olduğu söylenen mezar, İsrail polisinin saldırıları ve Filistinli sivillerin hayatını kaybetmesinin ardından tahrip edildi. İsrail, saldırıdan Filistinlilerin sorumlu olduğunu savundu.
12.04.2022
Batı Şeria’da Kutsal Kitaplarda Yer Alan Yusuf Peygamber’in Gömülü Olduğu Söylenen Mezar Tahrip Edildi için yorumlar kapalı
10
İsrail'de kırmızı bülten ile aranan mafya babası ve birçok suç sabıkası olan isim Türkiye'de İstihbarat Şube Müdürlüğü'nce yapılan çalışmalar sonrasında kıskıvrak yakalandı.
16.03.2022
İsrail’in En Büyük Mafya Lideri, İstanbul’da Yakalandı için yorumlar kapalı
54
İsrail'de başta başbakanlık olmak üzere çeşitli devlet kurumlarının internet siteleri siber saldırı sonucu çöktü.
15.03.2022
İsrail Devlet Kurumlarının İnternet Siteleri, Siber Saldırı Sonucu Çöktü için yorumlar kapalı
6
Eski Mezopotamyalılar, üzerinde sihirli sözler bulunan bu kapları, iblisleri, hastalıkları ve felaketleri savuşturmak için kullanıyordu.
15.03.2022
Kudüs’teki Bir Evde 1.500 Yıllık Sihirli Kaplar Ele Geçirildi için yorumlar kapalı
9
İsrail merkezli casus yazılım şirketi NSO Group’un dünya devletlerine sattığı ve yine dünya çapında kraliyet ailelerinin, zengin iş adamlarının, gazetecilerin ve sivil toplum gönüllülerinin takip edilmesini sağlayan yazılımı Pegasus bu kez Bahreyn’de tespit edildi.
22.02.2022
Casus Yazılım Pegasus Kabusu Devam Ediyor: Aktivistlerde Tespit Edildi! için yorumlar kapalı
4
Türkiye ile İsrail arasında normalleşme adımlarının atılmasının ardından çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İsrail medyası geçtiğimiz ay üst düzey İsrailli yetkilinin gizlice Türkiye'ye geldiğini yazdı.
11.02.2022
Flaş İddia: ‘İsrailli Yetkili, Gizlice Türkiye’ye Gelmiş’ için yorumlar kapalı
7
Ukrayna’nın İsrail Büyükelçisi Yevgen Korniychuk, Ukrayna-Rusya krizi konusunda İsrail’in tavrını suçlayan sosyal medya paylaşımı üzerine İsrail Dışişleri Bakanlığı’na çağrıldı.
05.02.2022
İsrail’den Ukrayna’ya Nota için yorumlar kapalı
3