SON DAKİKA

MÜSAVAT DERVİŞOĞLU GÖSTERİLEN ADAYLAR HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI!

Mart 2019 yerel seçimleri için İYİ Parti’de aday belirleme süreci devam ederken, İstanbul, Adana, İzmir, Muğla ve Balıkesir adayları belli olduğu iddia edildi. Son dakika olarak geçen haberlerin ardından İYİ Parti Genel Merkezi’nden açıklama geldi.

Bu haber 08 Kasım 2018 - 13:41 'de eklendi.
Atatürk'ün Katilleri

İYİ Parti’nin 2019 yerel seçimlerindeki belediye başkan adaylarından bazıları belli oldu. Buna göre İstanbul’da Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Adana’da Adana Milletvekili İsmail Koncuk, İzmir’de Şengül Hablemitoğlu, Muğla’da Behçet Saatcı ve Balıkesir’de Balıkesir Milletvekili İsmail Ok aday gösterilecek isimler arasında yer aldı.

ANKARA NET DEĞİL! İKİ İSİM GÜNDEMDE

Ankara adaylığı için iki isim ön planda. Bunlardan biri Mansur Yavaş, diğer isim ise Turgut Altınok. Her iki ismin de MHP kökenli olması dikkat çekiyor.

Genel Başkan Akşener’in Mansur Yavaş’ın CHP’den aday olması halinde destek vermeyeceklerini açıklaması, ortak aday iddialarını zora sokmuştu.

GENEL MERKEZ’DEN AÇIKLAMA GELDİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dursun Müsavat Dervişoğlu’ndan söz konusu haberlerle ilgili açıklama geldi.

Dervişoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Bazı yayın organlarında İYİ Partinin İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana’da Büyükşehir adaylarını açıkladığına dair haberler yayınlanmaktadır.
Bahse konu arkadaşlarımız her her göreve layıktır lakin bizim böyle bir kararımız ve açıklamamız yoktur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerini kullandı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!