Aday

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığına yeniden aday olmaması halinde yerine düşünülen ismin Hulusi Akar olduğunu söyledi.
21.09.2021
‘Erdoğan’ın Yerine Düşündüğü Cumhurbaşkanı Adayı Hulusi Akar!’ için yorumlar kapalı
6
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Sayıştay Başkanlığına aday gösterilen Metin Yener’in Cumhurbaşkanlığı’ndaki görevinin yanı sıra iki ayrı yerden maaş aldığını ifade etti. Yavuzyılmaz, "Kendisi çift maaş alıyor. AK Parti’nin yolsuzluklarını, usulsüzlüklerini ve yaratılan kamu zararını tespit etmesini beklemek hayal olacaktır” ifadelerini kullandı.
19.06.2021
AKP ve MHP’nin Sayıştay Başkanı Adayı Yener’in de Çift Maaş Aldığı Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
4
ABD’nin Seçilmiş Başkanı Joe Biden’ın, Merkezi İstihbarat Ajansı CIA’in başına, uzun süre diplomat olarak görev yapmış William J Burn’u getireceği açıklandı.
11.01.2021
Biden’ın CIA Başkanı Adayı William Burns Oldu için yorumlar kapalı
6
23 Haziran'da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışına girmeyeceğini açıklayan DSP'nin 31 Mart seçimlerindeki adayı Muammer Aydın, adaylıktan çekilme dilekçesini İl Seçim Kurulu'na sundu. Aydın, "Her şey güzel olacak" dedi.
24.05.2019
ADAYLIKTAN ÇEKİLEN MUAMMER AYDIN: HER ŞEY GÜZEL OLACAK için yorumlar kapalı
4
Dün Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla mazbatası geri alınan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, son gelişmelere dair açıklamalarda bulundu. Haklarını hukuk yoluyla arayacaklarını belirten İmamoğlu, bu süreçte bazı kişilerin de yanlışlarını deşifre edeceklerini bildirdi.
07.05.2019
‘YANLIŞLARI DEŞİFRE EDECEĞİZ’ için yorumlar kapalı
2
AKP Bolu belediye başkan adayı Fatih Metin, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, AKP Kadıköy Belediye Başkan adayı Özgül Özkan Yavuz ise Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcılığına,Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla atandı. Gerçekleşen atamalar Resmi Gazete’de yayımlandı.
20.04.2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN SEÇİLEMEYEN İKİ ADAYA, ÖDÜL GİBİ ATAMA için yorumlar kapalı
0
AK Parti tarafından Büyükçekmece Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Mevlüt Uysal, İstanbul'da yaşanan 'usulsüz oy sayımı' ve 'sahte seçmen' tartışmalarını değerlendirdi. Uysal, "Kaydı silinenlerin tamamına yakınının AK Partili olması rastlantı olamaz" dedi.
15.04.2019
MEVLÜT UYSAL’DAN ‘SEÇMEN’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
8
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimlerine dair açıklamalarda bulundu. Kaftancıoğlu, resmi olmayan sonuçlara göre yarışı önde tamamlayan Ekrem İmamoğlu'na mazbatanın iki gün sonra verileceğini söyledi.
12.04.2019
CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN ‘MAZBATA’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
12
Gazeteci Fatih Portakal, "Şimdi görünen o ki; İstanbul için kazanana kadar seçim yapmak istendiği gibi. Biraz olaya mizahi bakıyorum tabii. Ancak. Mizahi bakamadığım taraf, aday Binali Yıldırım’ın hiç görünmemesi. Yok ve susuyor. Oldu ya seçim yenilendi diyelim, bence tekrar aday olmaz, çekilir" dedi.
10.04.2019
SOSYAL MEDYA HESABINDAN YENİDEN SEÇİM YAPILMASI TALEBİYLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPTI için yorumlar kapalı
3
Muharrem Sarıkaya, 31 Mart gecesine ilişkin olarak "AA’nın oyların yüzde 98,2’sinin sayıldığını ileri sürmesi, AK Parti Büyükşehir adayı Binali Yıldırım’a da 'Biz kazandık' açıklaması yaptırılması, 'görevlilerin sandığı terk edip, okeye gitmesine' neden olmuş" dedi.
05.04.2019
GÖREVLİLERİN SANDIĞI BIRAKIP OKEYE GİTMESİNE NEDEN OLAN AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
0
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, dün yapılan yerel seçime dair açıklamalarda bulundu. Anadolu Ajansı üzerinden süren 'veri paylaşımı' tartışmasına değinen Güven, "AA benim müşterim değil, benden veri almıyor. AA 90'lara geldiğinde ben daha yeni veri giriyordum" dedi.
01.04.2019
‘İSTANBUL’DA EKREM İMAMOĞLU ÖNDE’ için yorumlar kapalı
1
Aday listelerinin açıklanması öncesi Şanlıurfa'da Eyyübiye Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıklayan AK Partili Mustafa Göktaş, "Erdoğan'a oy verdikten sonra cennetin anahtarı cebinizdedir, bunu iyi bilin" dedi.
16.03.2019
AKP’Lİ GÖKTAŞ’TAN SKANDAL AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
1