Yerel seçim

AKP’de son yaptırılan kamuoyu araştırmalarından istenilen sonucun çıkmamasının ardından moral bozukluğu yaşanırken, kulislerde parti içi çekişmenin iki bakanın değişimine neden olabileceği konuşuluyor.
09.11.2019
ŞOK İDDİA: ERDOĞAN, İKİ BAKANI GÖREVDEN Mİ ALACAK? için yorumlar kapalı
1
31 Mart seçimlerinde büyük hezimet yaşayan AKP yönetimi belediye başkanlarının yetkilerini kısıtlamak için düğmeye bastı. AKP'nin yeni amacı belediye başkanlarının belediye iştirakleri üzerindeki yetkisini kısıtlamak.
27.10.2019
AKP ‘BELEDİYE İŞTİRAKLERİ’ İÇİN HAREKETE GEÇTİ! için yorumlar kapalı
0
İş dünyası, yenilenen İstanbul seçimlerinin sona ermesiyle 'ekonomik reformlara odaklanılması gerektiğine' ilişkin taleplerini tekrarladı.
24.06.2019
İŞ DÜNYASI’NDAN İMAMOĞLU’NA TEBRİK için yorumlar kapalı
0
Ortak yayın öncesi Ekrem İmamoğlu ile gerçekleştirdiği görüşme nedeniyle eleştirilere konu olan gazeteci İsmail Küçükkaya, "Binali Yıldırım'a hakkımı helal etmiyorum" dedi.
24.06.2019
İSMAİL KÜÇÜKKAYA’DAN ŞOK ÇIKIŞ! ‘BİNALİ YILDIRIM’A HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’ için yorumlar kapalı
0
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
23.06.2019
METEOROLOJİ’DEN HAVA DURUMU TAHMİNLERİ için yorumlar kapalı
1
23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı Yenileme Seçimi için oy kullanma işlemi, saat 08:00'dan itibaren başladı. İstanbul'un 39 ilçesinde 31 bin 342 sandıkta, 10 milyon 560 bin 963 kişi oy kullanacak.
23.06.2019
İSTANBUL’DA SEÇİM MARATONU YENİDEN BAŞLADI için yorumlar kapalı
0
KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, AKP’li seçmenin yüzde 3’ünün sandığa gitmeyeceğini vurgulayarak “Çığ varken bağırılmaz, iktidar bloğu çok bağırdı ve çığ patladı” dedi.
20.06.2019
AKP SEÇMENİ 23 HAZİRAN’DA SANDIĞA GİTMİYOR için yorumlar kapalı
3
Optimar Araştırma'nın Başkanı Hilmi Daşdemir, 23 Haziran'da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimine ilişkin olarak yaptıkları bir araştırmanın sonucunu paylaştı.
27.05.2019
OPTİMAR ARAŞTIRMA ŞİRKETİ’NİN SONUÇLARINA GÖRE İMAMOĞLU ÖNDE için yorumlar kapalı
8
Abdulkadir Selvi, AK Parti'nin seçim çalışmalarına ilişkin kulis yazdı. Selvi, "Seçimlerin iptali nedeniyle kullanılacak olan mağduriyeti CHP’nin elinden almak için karşı kampanya planlanıyor. Binali Yıldırım’ın önplana çıkarılacağını söylemiştim. AK Parti, ’Asıl mağdur Binali Yıldırım’ diyecek" ifadesini kullandı.
21.05.2019
AK PARTİ’NİN ‘MAĞDURİYET’ HAMLESİ için yorumlar kapalı
1
CHP, hukuka aykırı kararlar aldığı gerekçesiyle YSK ve Başkanı Sadi Güven hakkında Yargıtay ve Danıştaya başvuruda bulunacaklarını bildirdi.
21.05.2019
CHP SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK için yorumlar kapalı
0
Dün Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla mazbatası geri alınan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, son gelişmelere dair açıklamalarda bulundu. Haklarını hukuk yoluyla arayacaklarını belirten İmamoğlu, bu süreçte bazı kişilerin de yanlışlarını deşifre edeceklerini bildirdi.
07.05.2019
‘YANLIŞLARI DEŞİFRE EDECEĞİZ’ için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinde yer alan bazı isimlere eleştiriler yöneltti. "İçimizde belli seviyelere, noktalara gelenlerin yaptığı çalışmalar yenilir yutulur değil" diyen Erdoğan, "Habil ve Kabil'le başlayan süreç devam ediyor" ifadesini kullandı.
27.04.2019
‘HABİL VE KABİL’LE BAŞLAYAN SÜREÇ DEVAM EDİYOR’ için yorumlar kapalı
5