SON DAKİKA

Microsoft Edge, Artık Hem iPad Hem de Android Tablette

Microsoft’un Explorer adlı dedesinin geleceği parlak torunu Edge tarayıcısı, geçen sene iPhone ve Android için piyasaya sürülmüştü. Hemen ardından Microsoft tarafından yapılan açıklama ile Edge’nin “yakında” iPad için de gelebileceğine dair sinyaller verilmişti.

Bu haber 26 Mart 2018 - 23:39 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.

Bugünlerde ise  hızlı bir beta döneminden sonra, Microsft sözünü tutmuş ve uygulamayı sadece  iPad için değil aynı zamanda Android tabletler için de tam sürüm olarak hazırlamış durumda.

Microsoft'tan İddialı Video: En Az Pil Harcayan Tarayıcı, Edge!

Microsoft, mobil cihazlar için Microsoft Edge'e odaklanarak Kasım blogu yayınının güncellendiğini ve kullanıcıların "Sık Kullanılanlar (Gezici Sık Kullanılanlar dahil), Okuma Listesi, Yeni Sekme Sayfası gibi özelliklerle birlikte, bilgisayarlarda yüklü olan tarayıcı ile senkronize kullanım özelliklerinden faydalanabileceğini belirtti. Özellikle senkronizasyon eklentisi oldukça pratik ve etkileyici görünüyor.

Samsung, Chrome, Edge ve Firefox Mobil Tarayıcılar Performans Testinde Karşı Karşıya!

Tarayıcının Windows Explorer’ın kötü şöhretinin gölgesinden kurtulup, en azından tablet ve telefon alanında bir fark yaratıp yaratamayacağı ise hala bir merak konusu. Siz değerli Webtekno okurları, bu tarayıcıya bir şans vermeye hazır mısınız?

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın