SON DAKİKA

MHP’de Malatya depremi

Malatya Doğanşehir MHP İlçe Teşkilatı’nda uzun yıllardır görev alan 20 partili İlçe Seçim Kurulu’na giderek partilerinden

Bu haber 06 Eylül 2017 - 16:41 'de eklendi. 94

Malatya Doğanşehir MHP İlçe Teşkilatı’nda uzun yıllardır görev alan 20 partili İlçe Seçim Kurulu’na giderek partilerinden istifa etti.
İstifa sonrası grup adına bir açıklama yapan eski Doğanşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanı ve eski Doğanşehir MHP İlçe Başkanı İbrahim Alagöz, “Türkiye’deki siyasetin dibe vuruşu, gelecekte almış olduğumuz devlet ve millet tehdidi ve partinin artık Türk milliyetçiliğinin misyonunu yerine getirememesinden dolayı partiden istifa ediyoruz.” dedi.

Yeniçağ’ın haberine göre açıklamada, “Kırk yıldır siyaset yaptığımız ve oyumuzu verdiğimiz bu partimizden bizi istifaya zorlayanlar, anlaşılıyor ki bir yerlerin adamı, bir yerlere hizmet ediyorlar ve Türk milliyetçiliğine sırtını dönüyorlar. İnşallah bundan sonra Türkiye’nin önünde gerçekten ufuklar açacak bir siyasi oluşum gördüğümüz takdirde, o siyasi hareketin içinde yer alacak ve ömrümüzü de her halde orada tamamlayacağız” ifadelerine yer verildi.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın