seçim

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, bir yıl önce Irak Türkmenlerinin yaptığı deprem yardımını seçime kısa süre kala dağıtmaya başladı. “Türkmen Milliyetçi Hareketi” yazılı paketlere belediyenin logosu yapıştırıldı. Konuya ilişkin açıklama yapan AKP'li belediye, yardımların kasım ayından bu yana bekletildiğini ve sosyal marketlere başvuru yapanlara dağıtıldığını ifade etti. Belediye, yardımların üzerlerine neden belediye...
26.03.2024
AKP’li Belediye Deprem Yardımlarını Seçim Malzemesi Yaptı için yorumlar kapalı
28
Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (BOYD) Başkanı Sabahattin Duman, “Erken rezervasyon döneminde meydana gelen Kahramanmaraş depremi ve seçim atmosferinde ortaya çıkan belirsizlik, mayıs ve haziran satışlarını dibe çekti” dedi.
18.06.2023
Oteller Can Çekişiyor için yorumlar kapalı
46
Kızılay Başkanı Kerem Kınık hakkında, kurumun seçimlerine hile karıştırdığı ve hileyle seçildiği ifade edilerek suç duyurusunda bulunulduğu ortaya çıktı. Kınık, aday üyelik süresi dolmadan aday olup Kızılay yönetimine seçilmiş.
03.03.2023
Kızılay Başkanı Kınık’ın Seçimlerde Hile Yaptığı Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
22
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) 5 Kasım’da yapılacak seçimde mevcut başkan Hikmet Çinçin ve iş insanı Ali Kavak yarışacak. 6600 üyeli odanın 852'sini Suriyeli üyeler oluşturuyor. Öyle ki Suriyeli şirketler, kazanacak listeyi belirleyecek pozisyonda bulunuyor.
16.10.2022
Hatay’da, Ticaret Odası Başkanını Suriyeliler Belirleyecek için yorumlar kapalı
6
Abdurrahman Dilipak, Allah'ın özel elçisi ile kendisine haber gönderdiğini iddia etti.
09.05.2022
Yeni Akit Yazarı Dilipak: ‘Size 2023 Seçimlerinin Sonucunu Söyleyeyim mi, Allah Özel Elçisi İle Bana Haber Gönderdi’ için yorumlar kapalı
42
Almanya genel seçimleri için aşırı sağcı AfD'den aday olan Marcel Goldhammer, Atatürk resimli afiş yapıp "Atatürk de AfD’ye oy verirdi" diye yazdı. Sosyal medyada hızla yayılan afişe tepki yağıyor.
26.08.2021
Alman Irkçı Parti AfD’den Atatürk’e Büyük Saygısızlık için yorumlar kapalı
1
6 Ocak'taki Kongre baskınının ardından ilk defa Ohio eyaletinin Wellington kentinde miting düzenleyen ABD'nin eski Başkanı Donald Trump "Meclisi geri alacağız, Senato'yu geri alacağız, Amerika'yı geri alacağız ve bunu yakında yapacağız" dedi.
28.06.2021
Trump’tan Ohio Eyaletinde Dev Miting: ”Amerika’yı Geri Alacağız ve Bunu Yakında Yapacağız” için yorumlar kapalı
1
YSK, Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran'da yapılacak belediye başkanlığı ve meclis üyeliği seçimine 19 siyasi partinin katılabileceğine karar verdi. SOL Parti ve DEVA Partisi listeye girerken Gelecek Partisi’nin seçim yeterliliğini sağlayamamış olması dikkat çekti.
30.03.2021
Resmi Gazete’de Yayımlandı! Seçime Katılabilecek Partiler 19’a Çıktı için yorumlar kapalı
3
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Türkiye'yi devlet kontrolündeki basın organları aracılığıyla "yalanlar yaymakla" suçladı. Macron, Türkiye'nin seçimlere olası müdahalesinin ise kabul edilemez olduğunu söyledi.
24.03.2021
Macron: ‘Türkiye, Fransa Seçimlerine Müdahale Edebilir’ için yorumlar kapalı
5
Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, halkın kararının bir sonucu olarak istifa etmeye hazır olduğunu belirtti.
25.12.2020
PAŞİNYAN: ‘GÖREVİ BIRAKMAYA HAZIRIM’ için yorumlar kapalı
0
Erken seçim tartışmaları devam ederken MetroPoll, 'Türkiye'nin Nabzı Ekim 2020' anketinin sonuçlarını paylaştı.
09.11.2020
METROPOLL ARAŞTIRMA’DAN YENİ SEÇİM ANKETİ: AKP’NİN OYU YÜZDE 30’UN ALTINA DÜŞTÜ için yorumlar kapalı
0
ABD seçim sonuçları: AP ajansının paylaştığı son verilere göre Joe Biden, Pensilvanya eyaletini de alarak seçimi galip tamamladı. CNN başta olmak üzere uluslararası pek çok haber kanalı Biden’ın zaferini duyurmaya başladı.
07.11.2020
ABD’NİN YENİ BAŞKANI JOE BIDEN OLDU için yorumlar kapalı
1