SON DAKİKA

Konferansı iptal edilen Davutoğlu: Benimle öğrenciler arasına

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu, Marmara Üniversitesi yönetiminin, okulda vermeyi planladığı konferansı iptal etmesine tepki

Bu haber 24 Kasım 2017 - 12:44 'de eklendi.

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu, Marmara Üniversitesi yönetiminin, okulda vermeyi planladığı konferansı iptal etmesine tepki gösterdi.

AKP Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Marmara Üniversitesi’nde 27 Kasım tarihinde yapılacağı açıklanan programın iptal edilmesiyle ilgili olarak, “Benimle öğrenciler ve gençler arasına kimse giremez, kimse bariyer koyamaz” dedi.

Davutoğlu’na yakın bir kaynak, “Bu iptal üniversite yönetiminin inisiyatifiyle oldu. Hoca daha önce bu üniversitede öğretim üyeliği yapmış biri, şimdi bu üniversitede konuşamıyor” açıklaması yapmıştı.

Akademisyen Şerif Mardin anısına düzenlenen sempozyuma katılan Ahmet Davutoğlu, sempozyum çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Davutoğlu, “Her şeyden önce bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Meslektaşlarım olarak bütün öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bugün burada benim de hocam olan rahmetli Şerif Mardin üzerine biraz önce bir konuşma yaptım. Beni tanıyanlar bilir, doğal yaklaşım içinde her zaman vurguladığım bir husustur. Benimle öğrenciler ve gençler arasına kimse giremez, kimse bariyer koyamaz” açıklaması yaptı.

(DHA)

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!