ahmet davutoğlu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Erdoğan'dan ya da AKP'den davet gelmesi halinde görüşeceğini söyledi. Davutoğlu, "Beyaz sayfa açalım' teklifi gelirse görüşürüm, Mevlana'nın talebesiyim ben, gel derim kimseye git demem" dedi.
16.09.2021
Ahmet Davutoğlu: “Erdoğan ve AKP ile Görüşürüm!” için yorumlar kapalı
0
DEVA Genel Başkanı Ali Babacan ile Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu'nun Ayasofya'da Atatürk'e lanet okunmasına sessiz kalmaları dikkat çekti.
02.06.2021
Ayasofya’da Atatürk’e Lanet Okunmasına Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu Sessiz Kaldı için yorumlar kapalı
61
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Yeni partilerden birinin genel başkanı sizden 20 milletvekili isterse, verir misiniz?" sorusuna, "Biz böyle bir yoldan geçtiğimiz için elbette evet derim" cevabını verdi.
13.12.2019
MERAL AKŞENER’DEN BABACAN VE DAVUTOĞLU’NA VEKİL TEKLİFİ için yorumlar kapalı
0
Türkiye'ye dönüş hazırlığı içinde bulunan firari iş adamı Cem Uzan, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ı ajanlıkla suçladı. Uzan, bu iki isme "Yargılanacaksınız" diye seslendi.
13.12.2019
CEM UZAN, BABACAN VE DAVUTOĞLU’NA ‘BELGE ELİMDE, YARGILANACAKSINIZ’ DEDİ için yorumlar kapalı
0
Abdullah Gül'ün desteklediği Ali Babacan'ın ve Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı yeni partilerin ardından yüzlerce AKP'li Meclis üyesinin istifa edeceği iddia edildi. İstifaların ardından AKP birçok belediyede azınlığa düşme tehlikesiyle karşı karşıya.
29.11.2019
ERDOĞAN’I BEKLEYEN TEHLİKE: İSTİFALAR BELEDİYELERİ VURACAK için yorumlar kapalı
1
AKP'de yeni parti istifalarına bir yenisi daha eklendi. 24. Dönem AKP Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk partisinden istifa ettiğini açıkladı. Öztürk, Ahmet Davutoğlu ile hareket edeceğini de söyledi.
24.10.2019
AKP’DE DAVUTOĞLU İSTİFASI için yorumlar kapalı
4
Halkbank, İstanbul Şehir Üniversitesi'nin tüm varlıklarına tedbir koydu. Üniversite "Burada amaç, alacaklarını temin etme konusunda sorun yaşamayacak olan bankanın çıkarlarını korumak değil, başarılı bir yükseköğretim kurumunu çalışamaz hale getirmektir" diyerek tepki gösterdi.
14.10.2019
İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ’NE TEDBİR KONULDU için yorumlar kapalı
2
Eski AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni parti kurma çalışmalarıyla ilgili olarak kullandığı "Bu tür ihanetlerin içerisinde olanlar bu işin bedelini de ağır öderler" ifadesini değerlendirdi. Özdağ, "AK Parti dini bir kurum değildir ki oradan ayrılan hain olsun" dedi.
30.07.2019
ESKİ AKP’Lİ ÖZDAĞ’DAN ‘AK PARTİ’ ÇIKIŞI! ‘DİNİ BİR KURUM DEĞİLDİR Kİ ORADAN AYRILAN HAİN OLSUN’ için yorumlar kapalı
2
PİAR'ın araştırmasına katılanların yüzde 62.5'i parlamenter sisteme geri dönülmesi gerektiğini düşündüğünü belirtti. Araştırmaya göre, bugün seçim olsa AK Parti kararsızlar dağıtıldığında oyların yüzde 36.7'sini alabiliyor. En başarısız bakan olarak da Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak görülüyor.
19.07.2019
PİAR’DAN ÇARPICI SONUÇ! ‘PARLAMENTER SİSTEM İSTEYENLERİN ORANI YÜZDE 62.5’ için yorumlar kapalı
1
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 15 Temmuz 2016'da düzenlenen darbe girişimiyle ilgili olarak bazı görüşlerini dile getirdi. Perinçek, "Siyasi ayak çıktı işte: Ali Babacan. Siyasi ayak CHP ve Akşener’in müttefiki. Abdullah Gül, Ali Babacan, Davutoğlu kimlerin yanında? Siyasi ayak temizleniyor AK Parti’den. Kimin yanına geçiyor?" dedi.
17.07.2019
PERİNÇEK’TEN ‘FETÖ’ AÇIKLAMASI! ‘SİYASİ AYAK CHP VE AKŞENER’İN MÜTTEFİKİ’ için yorumlar kapalı
1
KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, AK Parti'nin çekirdek seçmeninin yüzde 38'den yüzde 27'lere düştüğünü söyleyerek, "Çözülme yaşayan seçmenin 4-5 puanlık bir kısmı tepkisini sandığa gitmeyerek gösterdi" dedi.
15.07.2019
AKP’DE ÇATLAMA DEVAM EDİYOR! ‘ÇEKİRDEK SEÇMEN YÜZDE 38’DEN YÜZDE 27’YE DÜŞTÜ’ için yorumlar kapalı
0
Fatih Portakal, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu açıklamaları hakkında sosyal medyadan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
30.06.2019
FATİH PORTAKAL’DAN ‘DAVUTOĞLU’ PAYLAŞIMI! için yorumlar kapalı
2