SON DAKİKA

İşte Öldürülen PKK’lı Terörist ile Fotoğrafları Çıkan HDP Milletvekili Güzel’in PKK Kampından Yeni Fotoğrafları

2017’de öldürülen PKK’lı terörist Volkan Bora’nın telefonunda yapılan incelemelerde, HDP’li vekil Semra Güzel’in birçok fotoğrafı bulundu. Tepki uyandıran kareler sonrasında Güzel hakkında dokunulmazlığının kaldırılması için fezleke düzenlendi. Vekilin, “Sözlüm” dediği Bora ile birlikte PKK kampında çekilmiş başka fotoğrafları da yayınlandı.

Bu haber 12 Ocak 2022 - 17:47 'de eklendi.
Abone ol

PKK’ya yönelik hava destekli operasyonda etkisiz hale getirilen terörist Volkan Bora’nın cep telefonu incelemesinde HDP Diyarbakır milletvekili Semra Güzel’in kare kare pozları çıktı.

FEZLEKE DÜZENLENDİ

Terörist Volkan Bora’nın, Güzel ile terör kampında çekilmiş fotoğraflarının basına yansıması üzerine HDP’li vekilin dokunulmazlığının kaldırılması istemiyle fezleke düzenlendi. Güzel ise kendisini açıkladığı bir mesaj paylaşarak, teröristten “Sözlüm” diyerek bahsetti.

YENİ KARELER YAYINLANDI

SuperHaber yazarı Ceyhun Bozkurt, Güzel’in kampta çekilen yeni fotoğraflarını servis etti. Görüntülerde vekilin kimi zaman sağlıkçı olarak boy gösterdiği kimi zamansa diğer kişilerle birlikte top oynadığı anlar yer alıyor.

İşte o kareler:

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!