terörist

Suriye’nin kuzeyinde terör örgütü PKK-YPG saflarında yer aldıktan sonra sığınmacı olarak Türkiye’ye gelen ve 10 yıldan beri koruma statüsünde bulunan Abdullah Muhammed’in YPG’li bir terörist olduğu ortaya çıktı. Yüz tarama analiziyle tespit edilerek tutuklanan Suriyeli terörist 7,5 yıl hapisle cezalandırıldı.
18.11.2022
Koruma Statüsünde Yaşayan Mülteci, Terörist Çıktı için yorumlar kapalı
3
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün İstiklal Caddesi'ndeki patlamaya neden olan bombayı bırakan kişinin yakalandığını açıkladı. İstanbul Emniyeti saldırganın kimliğini ve uyruğunu açıkladı. Saldırıda TNT kullandığı öğrenildi.
14.11.2022
Taksim Bombacısı Yakalandı için yorumlar kapalı
191
Hakkari Çukurca'da 2016 yılında 8 askerimizi şehit eden terörist serbest bırakıldı. Şehit jandarma Astsubay Bekir Eren Deniz'in babası Galip Deniz karara isyan etti. Deniz, "Ben şehidimin kabrine nasıl ve hangi yüzle gideyim? Bugün bize bir kez daha evlat acısı yaşattınız" dedi.
28.04.2022
8 Şehidimizin Katili Beraat Etti: Acılı Baba ve Ağabey İsyan Etti için yorumlar kapalı
81
İstanbul’da sansasyonel eylem hazırlığındaki DKP/BÖG terör örgütüne mensup bir hücre, İstanbul Polisince düzenlenen operasyonla çökertildi. Akşam saatlerinde gerçekleştirilen kritik operasyonda 5 kilo patlayıcı ve bombalarla bağlantılı 3 terörist yakalandı.
28.04.2022
İstanbul’da, Eylem Hazırlığındaki DKP/BÖG Hücresi Çökertildi için yorumlar kapalı
20
2017'de öldürülen PKK'lı terörist Volkan Bora'nın telefonunda yapılan incelemelerde, HDP'li vekil Semra Güzel'in birçok fotoğrafı bulundu. Tepki uyandıran kareler sonrasında Güzel hakkında dokunulmazlığının kaldırılması için fezleke düzenlendi. Vekilin, "Sözlüm" dediği Bora ile birlikte PKK kampında çekilmiş başka fotoğrafları da yayınlandı.
12.01.2022
İşte Öldürülen PKK’lı Terörist ile Fotoğrafları Çıkan HDP Milletvekili Güzel’in PKK Kampından Yeni Fotoğrafları için yorumlar kapalı
37
HDP Milletvekili Semra Güzel'in sevgilisi olan ve TSK tarafından öldürülen PKK'lı terörist Volkan Bora'nın 3 şehidimizin faili olduğu ortaya çıktı.
11.01.2022
HDP’li Güzel’in ‘Sözlüm’ Dediği Terörist, 3 Şehidimizin Faili Çıktı için yorumlar kapalı
26
TSK'nın 2017 yılında Adıyaman kırsalında düzenlediği operasyonda öldürülen PKK'lı terörist Volkan Bora'nın cep telefonu incelemesinde HDP Diyarbakır milletvekili Semra Güzel ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.
09.01.2022
HDP Milletvekili Semra Güzel’in Öldürülen PKK’lı Terörist ile Fotoğrafları Çıktı için yorumlar kapalı
43
Güngören Belediye Meclisi’nin mayıs ayı oturumları sırasında MHP’li Meclis Üyesi Gökhan Arslan’ın 6 Mayıs 1972’de idam edilen Deniz Gezmiş ve arkadaşlarına “terörist” demesi ortamı gerdi.
22.05.2021
MHP’li Meclis Üyesi Arslan, Deniz Gezmiş’e ‘Terörist’ Dedi için yorumlar kapalı
0
Suriye'nin kuzeyindeki Azez ilçesinde bombalı terör saldırısında ilk belirlemelere göre 1 sivil öldü, 8 sivil yaralandı.
31.01.2021
Azez’de Terör Saldırısı: Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var için yorumlar kapalı
1
Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı bölgesinde terör örgütü PKK/YPG'li teröristlerle çıkan çatışmada 1 askerin şehit olduğunu duyurdu. MSB, , 6 teröristin ise etkisiz hale getirildiğini belirtti.
03.12.2020
TÜRKİYE’NİN YÜREĞİ YANDI! ZEYTİN DALI BÖLGESİNDE 1 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU için yorumlar kapalı
0
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı, Dış Politika Başdanışmanı Hikmet Hacıyev, Ermenistan'ın bir süredir görüşme halinde olduğu PKK'lı teröristleri Dağlık Karabağ bölgesine getirdiğini iddia etti.
28.09.2020
AZERBAYCAN: ‘ERMENİSTAN, PKK’LI TERÖRİSTLERİ KARABAĞ’A GETİRDİ’ için yorumlar kapalı
2
Terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG, Fırat'ın doğusundaki petrol sahalarının modernizasyonu için Amerikan Delta Crescent Energy petrol şirketi ile anlaşma imzaladı. Anlaşmayı Trump’a yakınlığıyla bilinen Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham duyurdu.
03.08.2020
ABD, TERÖRİSTLERLE PETROL ANLAŞMASI İMZALADI! için yorumlar kapalı
7