SON DAKİKA

iPhone 8’in Tanıtılacağı Tarih Neredeyse Kesinleşti!

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtacağı tarih konusunda sızıntılar devam ediyor ancak lansmanın ne zaman yapılacağı hakkında Apple tarafından yapılmış bir açıklama henüz bulunmuyor.

Bu haber 24 Ağustos 2017 - 0:24 'de eklendi.
Abone ol

Apple'ın yeni iPhone'u ekim ayından önce yetiştiremeyeceğini öne süren kaynaklar oldukça fazla ancak sızdırılan bilgilere göre Apple bu sene yapacağı büyük etkinliği 12 Eylül'de gerçekleştirebilir. Ayrıca gerçekleşecek etkinlikle Apple, 4 farklı iPhone modelinin yanında 4K desteği sunan Apple TV ve Apple Watch 3 modelini de tanıtabilir.

iPhone 8'le İlgili Yeni İddia: Depolama Alanı Seçeneklerinden Biri 512 GB Olacak!

Büyük etkinliğin ne zaman gerçekleşeceği hakkında Apple tarafından yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor ancak etkinlik Apple Park'ta yer alan Steve Jobs Salonu'nda gerçekleşecek. Gelecek hafta basın mensuplarına davetiye yollanması bekleniyor. Ayrıca bilgilere göre Apple çoktan bu tanıtım için hazır ve yalnızca günün gelmesini bekliyor.

İddialar Yanlış Çıktı: iPhone 8'in Tanıtımı Eylül Ayına Yetişecek

 

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Yeni iPhone modelleri 12 Eylül tarihinde tanıtılırsa, bir kaç gün sonra ön satışa çıkması ve en geç 22 Eylül tarihinde piyasaya sürülmesi ön görülüyor. Apple tarafından yakın zamanda resmi bir açıklama gelebilir.

Apple çoğunlukla sızıntılar konusunda başarılı oluyor ve her ne kadar biz bildiğimizi düşünsek de, farklı birçok şeyler karşımıza çıkabiliyor. 12 Eylül için neredeysen kesin gözüyle bakılsa da Apple'dan gelecek kesin bir açıklama, insanların aklındaki soruların yanıtlanmasına yardımcı olacaktır.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!