SON DAKİKA

iPhone 7S Plus'ın Parlak Camla Kaplı Versiyonu Görüntülendi!

Yeni nesil iPhone serisinin çıkmasına çok az bir zaman kalmışken iPhone 7S Plus’ın kasasının camla kaplı olduğu görüntüler sızdırıldı.

Bu haber 06 Ağustos 2017 - 16:10 'de eklendi.

Yeni nesil Apple ürünlerini görmeye yaklaşık 1 aylık bir süreç kalmışken sızdırılmış görseller gelmeye devam ediyor. Bu seferki görsel ise iPhone 7S Plus ile ilgili. Gerçekçi bir sızıntı olduğundan, bu tarzda bir tasarım bizi bekliyor olabilir.

iPhone 8'in Ekran Montajı Görüntülendi

Elde görüntülenen iPhone 7S Plus'ın arka yüzeyinin parlak bir camla kaplı olduğunu görüyoruz. Oldukça şık duran ve parlayan arka tarafının yanısıra kenar kısımlarının ise alüminyum ile desteklendiğini görüyoruz. Ayrıca görmeye alışkın olduğumuz iPhone tasarımından çok da farklı değil. Yine de bu tarz bir rengi, iPhone ile gömeye alışkın değiliz.

Ayrıca cihazın ön kısmı da, önceki modellerden farklı değil. Gelecek iPhone'larda cam tasarım olacağı daha önceden de söylenti şeklinde devam ediyordu ancak elimizde somut bir kaynak olmadığından sürekli rafa kaldırıldı.

Şimdiki iddialar ise cihazla karşımıza çıkacak cam tasarımın kablosuz şarj için daha yararlı olacağı yönünde. Ayriyeten cam tasarım, alüminyuma oranla daha az ısı yayacağından, rahat bir kullanım sunması hedefleniyor. Diğer yandan ise önceki modellerde gördüğümüz anten bantlarına bu sefer rastlamadık.

Apple, iPhone 7S, iPhone 7S Plus ve iPhone 8'i Eylül ayında tanıtacak. Yeni gelecek iPhone 7S Plus'ın arka kısmının cam tasarımını beğendiniz mi?

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!