SON DAKİKA

Instagram Eski Sisteme Geri mi Dönüyor?

Instagram, her geçen gün yeni güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Son yapılan değişiklik ise kullanıcıların canını bir hayli sıktı.

Bu haber 23 Mart 2018 - 23:10 'de eklendi.
Abone ol

Instagram, kullanıcıların geri bildirimlerine dayanarak 'timeline'da yeni değişiklikler yaptığını duyurdu. Bu değişikliklerden biri, el ile sayfayı yenilemenizi sağlayan 'Yeni Mesajlar'da bulunan düğmeydi. Bu, timeline'da önceden bulunan sayfanın otomatik olarak yenilemesini önleyecek ve sizi uygulamanızın hangi bölümünde kalmak istiyorsanız orada tutacak. Bu yeni özellik, otomatik olarak siz istemeden sizin sayfada başa atılmanızı önleyecek.

Diğer bir değişiklik ise sayfanın ters kronolojik sıraya göre ilerlemesi üzerine oldu. Eskiden Instagram'ın özelliği olan ve kullanıcıların artık oluşmuş olduğu 'ters kronolojik' sayfa sistemi de değişiyor. Bunun yerine geçecek sistem ise çok daha farklı. Instagram'da görmek istediklerinizi başa alan bu sistem algoritmik zaman kavramı ile çalışacak. 

Instagram Fenomeni Taha Özer Gözaltına Alındı!

Değişiklikler yapılırken Instagram kullanıcılarının geri bildirimleri önemsendiği söylenmesine rağmen kullanıcıların düşüncüleri bunun tam aksi yönünde. Kullanıcıların fikri, kısaca söylemek gerekirse, değişiklikler Instagram'ın kullanıcılarının geri bildirimleri dinlenirken, Instagram'ı bu fikirleri nasıl uygulayacağını bilmediğini ya da düzgün bir şekilde yapılması için yeterince önemsenmediği düşündürüyor.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!