İki Yalancı dizisi yayın tarihi belli oldu!

Kanal D ekranında başlayacak olan İki Yalancı dizisi yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in rol aldığı İk i Yabancı dizisi İki gencin yalanlar ile çıktıkları yolda gerçek aşkı bulmalarını konu alıyor. İk Yalancı 10 Temmuz Pazartesi günü Kanal D ekranında…

İki Yalancı dizisi yayın tarihi belli oldu!
Yayınlama: 07.07.2017
11
A+
A-

Kanal D ekranında başlayacak olan İki Yalancı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yayınlanan ilk bölüm tanıtımları ile izleyenleri meraklandıran İki Yalancı dizisinin başrollerinde Yağmur Tanrısevsin ve Keremcem yer alıyor. 10 Temmuz Pazartesi saat 20:00’da izleyenleri ile buluşacak olan İki Yalancı dizisinin proje tasarım ve senaryosu Gani Müjde’ye ait.

İKİ YALANCI DİZİSİ KONUSU!

İki gencin yalanlar ile çıktıkları yolda gerçek aşkı bulmalarını konu alan İki Yalancı’nın konusu ve künyesi ise şöyle;

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… 

İKİ YALANCI İLK BÖLÜM TANITIMI

İKİ YALANCI OYUNCULARI

Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı)

İki Yalancı’da Kıraç’ın Ritmine Kapılacaksınız!

Kanal D’nin yayın hayatına başlamak için geri sayım yapan dizisi “İki Yalancı” da, Kıraç rüzgarı esecek.

Başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı, senaryosunun Gani Müjde’ye ait olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Eda Teksöz oturuyor. Dizinin tüm müziklerini üstlenen ünlü müzisyen İki Yalancı ile ilgili: “Gani Müjde ile ilk defa çalışıyorum, çok heyecanlıyım. Romantik komedi tadında bir iş yapmayı çok istiyordum ve senaryoyu çok sevdim. Oyuncular çok iyi, esas oğlan ve esas kızın uyumu muhteşem oldu. Eğlenceli ve duygusal, çok sıcak, güzel bir proje.” dedi.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı