Kanal D

Kredi borçlarını ödeyemeyen Demirören grubuna ait Kemer Country’deki golf sahalarının ardından içinde Medya Center’ın da bulunduğu Bağcılar'daki arazi de Ziraat Bankası'na geçti. Banka, Ziraat GYO ve Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. arasında gayrimenkul devrine ilişkin protokol imzalandı.
01.11.2022
Çöküş Başladı! Hürriyet ve Kanal D Binaları Ziraat Bankası’na Geçti için yorumlar kapalı
57
Demirören Holding’in önemli yayın kuruluşları arasında yer alan Kanal D’de flaş gelişmeler yaşanıyor. Elde edilen bilgilere göre İYİ Parti lideri Akşener ve CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun grup toplantılarının ana haberde verilmesinin krize neden olduğu ve bu nedenle Kanal D Ankara Temsilcisi Zafer Şahin’le, Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Aşçıoğlu arasında sorun yaşandığı...
22.04.2021
Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni’nin Görevine Son Verildi! Gerekçe: İYİ Parti ve CHP Haberleri için yorumlar kapalı
27
Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan için "Neredeyse çocuğu yaşında olan Buket Aydın'a dair internet sitelerine bilgiler sızdırdı" iddiasını ileri sürdü.
03.06.2019
CEM KÜÇÜK’TEN ÇARPICI ‘AHMET HAKAN’ İDDİASI! için yorumlar kapalı
1
31 Mart seçim sürecinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu konuk ettiği programda attığı kahkahalarla tepki çeken Kanal D sunucusu Buket Aydın, Twitter hesabı üzerinden "Yeni saatimiz 19’da akşam görüşmek üzere" ifadeleriyle bir paylaşımda bulundu. Geçen hafta görevine son verildiği öğrenilen Aydın'ın, 'Ankara'dan birilerini araya koyarak' görevine devam ettiği iddia edildi.
29.04.2019
KANAL D’DEKİ GÖREVİNE GERİ DÖNDÜ için yorumlar kapalı
1
Kanal D Haber'in tanzim satışlarıyla ilgili üreticilerle yaptığı röportajların gerçek kayıtları ortaya çıktı. Ortaya çıkan kayıtlar haberdeki çarpıtmayı gözler önüne serdi.
14.02.2019
KANAL D’NİN TANZİM SATIŞ YALANI GÜN YÜZÜNE ÇIKTI için yorumlar kapalı
0
Kanal D yakın zamanda yeni bir dizi projesi içerisinde olduğunu duyurdu ve çok geçmeden de bu dizinin Meryem olduğunu öğrendik. Şimdilerde ise ilk bölümden fragman yayınlayan dizi herkesi ekran karşısına almaya hazır. Başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç'ın paylaştığı dizinin hikayesi ise tam bir kırılma noktası niteliğinde..
30.07.2017
Kanal D Meryem dizisini heyecanla bekliyor için yorumlar kapalı
26
Kanal D ekranında başlayacak olan İki Yalancı dizisi yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin'in rol aldığı İk i Yabancı dizisi İki gencin yalanlar ile çıktıkları yolda gerçek aşkı bulmalarını konu alıyor. İk Yalancı 10 Temmuz Pazartesi günü Kanal D ekranında...
07.07.2017
İki Yalancı dizisi yayın tarihi belli oldu! için yorumlar kapalı
14