SON DAKİKA

Hadi Özışık, Tv100 ve HaberTürk’teki Programlardan Kovuldu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Sedat Peker için aracılık yaptığı iddialarına karşı “Bunu ispatlayamayan şerefsizdir” sözlerini söylemesinden sadece saatler sonra Sedat Peker’in Twitter üzerinden yayınladığı FaceTime görüşme kayıtları ile Soylu görüşmesi ispatlanan Hadi Özışık televizyon kanallarındaki işlerinden kovuldu.

Bu haber 20 Mayıs 2021 - 2:27 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Hadi Özışık TV 100’de yayınlanan “Sağlı Sollu” programındaki yorumcu kadrosundan çıkartılırken,Özışık’ın HaberTürk’teki yorumculuk görevine de son verildi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in dün gece Twitter’da gazeteci Hadi Özışık’la olan ses kaydını yayınlamasının ardından tepki toplayan internethaber’in kurucusu Özışık’ın tv100’de yayınlanan “Sağlı Sollu” programındaki görevi sonlandırıldı. Habertürk TV’nin de Özışık’ın yorumculuk görevine son verdiği belirtildi.

Medyakoridoru’nun edindiği bilgiye göre, kararın bu sabah tebliğ edildiğini ve Özışık’ın yakın çevresiyle de durumu paylaştığı belirtildi.

Özışık’ın Habertürk TV’deki yorumculuk görevine de son verildiği bildirildi.

Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile hakkında arama kararı bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker arasında arabulucu olduğu iddiasını, “Mesaj götürmüşsem namussuzum, şerefsizim, alçağım” ifadesiyle yalanlayan gazeteci Hadi Özışık, Peker’in “Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim” diyerek söz konusu görüşme kaydını yayınlamasının ardından özür dilemişti.

Atatürk'ün Katilleri

Moderatörlüğünü Ahu Özyurt’un üstlendiği programda, Barış Yarkadaş, Gürkan Hacır, Hadi Özışık ve Metin Özkan yorumcu olarak yer alıyordu.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!