İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’

Soylu’nun Meclis’te tartıştığı sırada simit peynir yiyerek gündem olan yardımcısı Çataklı ile Bakan Kasapoğlu’nun yardımcısı Aksu çift maaşlı bürokratlardan.
29.11.2022
Bakan Soylu’nun Yardımcısı çift Maaşlı Çıktı için yorumlar kapalı
28
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun uyuşturucu ve suç gelirlerine yönelik 'cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu' diye duyurduğu Bataklık dosyasından Soylu’nun İstanbul Emniyeti’ndeki A takımından iki emniyet müdür yardımcısı çıktı. Emniyet müdürlerinin para transferleri MASAK raporlarında yer aldı.
07.03.2022
Bataklık Dosyasından Soylu’nun A Takımı Çıktı için yorumlar kapalı
19
Eski AKP milletvekili Feyzi İşbaşaran, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa ettiğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ise bakanlık için Devlet Bahçeli’ye iki isim önerdiğini öne sürdü.
05.07.2021
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun İstifa Etti İddiası için yorumlar kapalı
9
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, 'Kolombiya ile suçlanıyoruz' açıklamasına yanıt verdi.
25.05.2021
Peker’den, Süleyman Soylu’ya Kolombiya Yanıtı: Fiyatları Sen Bilirsin için yorumlar kapalı
5
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Sedat Peker için aracılık yaptığı iddialarına karşı “Bunu ispatlayamayan şerefsizdir” sözlerini söylemesinden sadece saatler sonra Sedat Peker’in Twitter üzerinden yayınladığı FaceTime görüşme kayıtları ile Soylu görüşmesi ispatlanan Hadi Özışık televizyon kanallarındaki işlerinden kovuldu.
20.05.2021
Hadi Özışık, Tv100 ve HaberTürk’teki Programlardan Kovuldu için yorumlar kapalı
0
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TRT Haber canlı yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Soylu, TRT ekranlarındaki açıklamalarında Cumhuriyet' gazetesini hedef gösterdi.
20.05.2021
Bakan Soylu, Cumhuriyet Gazetesini Hedef Gösterdi için yorumlar kapalı
0
T24 yazarı Tolga Şardan "Emniyet Genel Müdürlüğü, bir nevi FETÖ borsası olarak tanımlanacak sürecin içinde bizzat yer alan iki polis müdürünü adeta taltif ederek görev almasını sağladı" diye yazdı. Emniyet'teki 'Menzil yapılanması'nın nasıl ortaya çıkarıldığını aktardı
27.11.2020
MENZİLCİ POLİS MÜDÜRLERİ MÜFETTİŞ RAPORUNDA YER ALDI için yorumlar kapalı
99
Mehmet Metiner, İçişleri Bakanlığı'na FETÖ'cülerin yerleştirildiğini iddia edince İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayına bağlandı.
19.07.2020
MEHMET METİNER İLE SÜLEYMAN SOYLU CANLI YAYINDA KAVGA ETTİ için yorumlar kapalı
0