Rıdvan Dilmen

FETÖ soruşturması kapsamında TMSF tarafından el konulan Mustafa Şevki Kavurmacı’nın 12 şirketinden biri olan Aydınlı Grup’u yöneten kayyumun, devlete 45 milyon TL’lik vergi borcunu ödemek yerine Rıdvan Dilmen’in sahip olduğu Dilmen Sportif A.Ş’ye 4 milyon 80 bin TL artı KDV değerinde reklam verdiği ortaya çıktı.
28.07.2020
BORCUNU ÖDEMEYEN KAYYUM, RIDVAN DİLMEN’E MİLYONLARCA LİRALIK REKLAM VERMİŞ! için yorumlar kapalı
0
68 kuşağının gençlik liderlerinden olan ve yargılandığı sıkıyönetim mahkemesince idam cezasına çarptırılarak 6 Mayıs 1972 tarihinde Ankara Merkez Kapalı Cezaevi'nde infaz edilen Deniz Gezmiş, spor yorcumcusu Rıdvan Dilmen'in sözleriyle yeniden gündeme geldi.
19.12.2017
Deniz Gezmiş’in ağabeyi: Onların söylemleriyle ne Deniz yücelir ne de Deniz’in değeri kaybolur için yorumlar kapalı
0
CHP'li Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
19.12.2017
CHP’li Özel: Süleyman Soylu ‘Gitmedim’ diyorsa söylesin, tarihi açıklayacağım için yorumlar kapalı
9
Kemalbay, Halkların Demokratik Kongresi’nin Ankara’da düzenlenen 8.
17.12.2017
HDP de tartışmaya katıldı: Deniz Gezmiş yaşasaydı… için yorumlar kapalı
0
T24'ün aktardığına göre, Dilmen'in Deniz Gezmiş ile Erdoğan'ı kıyaslamasının kabul edilemez bir hata olduğunu öne süren Özdağ'ın Manisa'da bir toplantıda yaptığı açıklaması özetle şöyle: "Deniz Gezmiş bir teröristti ve bir banka soymuşlardı, çeşitli yerleri bombalamışlardı.
17.12.2017
AK Partili Özdağ: Deniz Gezmiş bir teröristti için yorumlar kapalı
0
Rıdvan Dilmen dün akşam TRT Spor'da yayınlanan Futbolun Zirvesi programında futbolda yabancı kısıtlaması konusuna değindi.
15.11.2017
Rıdvan Dilmen: Cumhurbaşkanı istedi diye yabancı sınırı artırılmaz veya azaltılmaz için yorumlar kapalı
0
Yazarımız Rıdvan Dilmen, TRT Spor’a konuştu: “Futbolu yeniden dizayn etmek için bana ‘al anahtarları’ derlerse, alırım. Federasyon başkanlığı falan da istemiyorum. Her şey iyi giderken, futbolumuzun kötü olması, beni rahatsız ediyor. Arda, Türk futbol tarihinin 1 numarasıdır
13.10.2017
Anahtarları alırım için yorumlar kapalı
1
Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, Rıdvan Dilmen’i yazdı. Özdil, “insanlar bana yalaka diyebilir, özellikle Bodrum uçağına binenler beni eleştirir” diyen Rıdvan Dilmen’i yerle bir etti. “Yalaka şeytana göre, Bodrum uçağına biniyorsan, çoğunluğun demokratik tercihlerine saygı duymayan, dindarları hor gören, kendisi gibi düşünmeyenleri aşağılayan birisin gari.” diyen Yılmaz Özdil, şöyle devam etti: “11...
24.08.2017
Yılmaz Özdil, Rıdvan Dilmen’i yazdı için yorumlar kapalı
57
Yeni anayasa referandumunun düzenlendiği 16 Nisan öncesi 'Evet' kampanyası başlatmasıyla tepkileri üzerine çeken eski milli futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu'na konuştu.
20.08.2017
Rıdvan Dilmen: Referandumdaki ‘Evet’ kampanyasından hiç pişman değilim, bugün olsa yine yaparım için yorumlar kapalı
4
Galatasaray, Süper Lig'in 2. haftasında deplasmanda Osmanlıspor'u 3-1 yenerek 2'de 2 yaptı. Sarı Kırmızılı takım Kayserispor'dan sonra Osmanlıspor engelini de geçerek çıkışını sürdürdü.
20.08.2017
Rıdvan Dilmen: Galatasaray şampiyonluk adayıyım diyor için yorumlar kapalı
1
Eğer bu ülkede bir Spor Bakanı varsa, bugün yapılacak Lucescu töreni derhal iptal edilir ve Türkiye'ye söven adamı Türk Milli Takımı'nın başına getirme...
04.08.2017
Eğer bu ülkede Spor Bakanı varsa.. için yorumlar kapalı
0
Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Mircea Lucescu'nun milli takımın başına geçmesi konusunda flaş yorumlar yaptı.
02.08.2017
'15 Temmuz Köprüsü'nden kendilerini atsınlar!' için yorumlar kapalı
1