Kırıkkale Üniversitesi

Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına Veteriner Fakültesi Zootekni ve Hayvan Besleme Bölümü Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Ana Bilim Dalı Prof. Dr. Mehmet Başalan atandı...
07.04.2023
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına Hayvan Besleme Uzmanı Profesör Atandı için yorumlar kapalı
18
Kırıkkale Üniversitesi'nde yaşanan taciz olayı üniversiteyi karıştırdı. İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi'nde eğitim veren Prof. Dr. H.Ö. öğrencisine yolladığı taciz mesajları rezaletin boyutunu gözler önüne serdi. Taciz edilen öğrenci, Prof. Dr. H.Ö.'nün kendisine yolladığı mesajları sosyal medyadan paylaştı. Mesajların birinde "Seni yatakta uzanırken düşünüyorum şimdi, elinde telefon" yazdığı görüldü.
14.01.2022
Kırıkkale Üniversitesi’nde Profesör Skandalı: İğrenç Mesajlar Ortaya Çıktı! için yorumlar kapalı
32
Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavi olan 20’ye yakın hastanın yapılan iğneden sonra görme kabiliyetini kaybettiği iddia edildi. Ankara’ya sevk edilen mağdurlar çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.
21.01.2020
FLAŞ İDDİA: ALTERNATİF İLAÇ KÖR ETTİ için yorumlar kapalı
0
Kırıkkale Üniversitesi’nde Genç Kalemler Topluluğu ile Bilim ve Sanat Topluluğu’nun, Dünya Arapça Günü ile ilgili gerçekleştireceği etkinlikte, İstiklal Marşı’nın Türkçe ve Arapça okunacağı görüldü.
19.12.2019
ÜNİVERSİTE ETKİNLİĞİNDE İSTİKLAL MARŞI’NI ARAPÇA OKUTACAKLAR için yorumlar kapalı
0
Kırıkkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı'nın kızı “Araştırma görevlisi “olmak için 3 sınava girip kazanamazken, babasının üniversitesinde ikinci oldu. Dahası, kendisinden 15 puan yüksek alan adayı da eleyip 'asil' sıradan işe başladı.
01.06.2019
ÜÇ SINAVA GİRDİ KAZANAMADI, BABASININ ÜNİVERSİTESİNDE AKADEMİSYEN OLDU… için yorumlar kapalı
54