İbrahim Kalın

Bilgi bir nokta idi, onu 10'lar çoğalttı... Asokaya uzanan sır 9 bilinmeyen ejder kardeşliği babilon babilon... Gökbörü'nün apaçık düşmanları
16.11.2020
ÇELİKDÖNMEZ: ‘KRALİÇE’NİN TALİMATLARINI M16’NIN YENİ BAŞKANI RICHARD MOORE Mİ GETİRDİ?’ için yorumlar kapalı
78
Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, sosyal medyada yaptığı paylaşımda ”Biz masalları olan bir coğrafyanın çocuklarıyız. Bize yüz elli yıldır modernleşme adı altında başkalarının hikayeleri anlatıldı. Artık kendi hikayemizi yazma zamanıdır.” dedi.
31.07.2020
CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN, CUMHURİYET’İ HEDEF ALDI için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye’ye yaptırım öngören tasarının ABD Senatosu Dışişleri Komisyonu'nda kabul edilmesini değerlendirdi. Kalın, "Kongre'den bu tasarı geçse de, geçmese de S-400'le ilgili süreç devam edecek. S-400'ler alındı, o iş bitti" dedi.
11.12.2019
CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN’DAN YAPTIRIM AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu. Kalın, "Yapılan itirazlar, sandığa giden seçmen ile onun iradesinin olduğu gibi yansıtılması arasında yaşanmış olan muhtemel ihlalleri, hukuksuzlukları, kasıtlı veya kasıtsız yanlışlıkları ortaya çıkartmayı hedeflemektedir" dedi.
18.04.2019
İBRAHİM KALIN’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunuyor. Kalın, "Fırat'ın doğusunda oluşturulacak güvenli bölge Türkiye kontrolünde olmalı" dedi.
18.04.2019
İBRAHİM KALIN’DAN ‘GÜVENLİ BÖLGE’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
2
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, yarın Moskova'da Rusya ve Türkiye arasında yapılacak 2+2 formatındaki görüşmede Suriye'deki durumun geleceğinin netliğe kavuşturulacağını söyledi.
28.12.2018
PESKOV’DAN ‘SURİYE’ MESAJI! için yorumlar kapalı
2
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın Türkiye’nin ABD’den Patriot hava savunma sistemleri alabileceğini söylemesi sonrası Rus askeri uzman Viktor Murahovskiy, Kalın’ın açıklamasını politik nedenlere bağladı. Ankara’nın Rus savunma teknolojisini kullanma imkanlarının olmadığını belirten Murahovskiy “Eğer S-400’lerin üretiminde kullanılan teknolojiler hakkında konuşulacak olursa, Türkiye’de bu teknolojilerin kullanılabileceği alanlar yoktur. Bu nedenle ortak üretimden...
25.11.2018
RUS UZMAN’DAN ‘S-4OO’ AÇIKLAMASI! için yorumlar kapalı
4
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın açıklamalarda bulundu. Kalın, 3’üncü havalimanının 29 Ekim’de açılacağını söyledi.
03.10.2018
KABİNE TOPLANTISI SONRASI AÇIKLAMA ; 3.HAVALİMANI 29 EKİM’DE AÇILACAK için yorumlar kapalı
0
İbrahim Kalın’dan skandal ifadeler! “Cumhuriyet Arap düşmanlığı üretti
21.09.2018
KALIN: ATATÜRK’ÜN KURDUĞU CUMHURİYETİ ARAPLARA DÜŞMANLIKLA SUÇLADI için yorumlar kapalı
11
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Yunanistan'da Danıştay'ın, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sonrası Yunanistan'a kaçan darbecilere iltica hakkı vermesi kararına tepki gösterdi. Dışişileri Bakanlığı ise kararın Cenevre Sözleşmesinin ihlali niteliğinde olduğunu vurguladı. Milli Savunma Bakanlığı ve askeri yetkililer de Yunanistan'ın FETÖ'cülere iltica hakkı tanımasını, "tam bir basiretsizlik örneği" olarak nitelendirdi.
23.08.2018
BAKANLARDAN PEŞ PEŞE TEPKİ GELDİ! için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton'un açıklamalarına cevap verdi. Reuters'a konuşan Kalın, Rahip Brunson davasının hukuki bir dava olduğunu söyleyerek "Şahıs hakkında devam eden bir yargı süreci vardır. ABD’nin yargı sürecini yok sayarak bir takım taleplerde bulunması elbette kabul edilemez. ABD kendi ülkesinde yapamadığını bir başka ülkeden...
23.08.2018
RAHİP BRUNSON MESELESİNİ KONUŞTU için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın basın toplantısı düzenliyor.
15.08.2018
DÖVİZ AÇIKLAMASI! için yorumlar kapalı
0