Hamza Yerlikaya

Milli sporcu, Vakıfbank Yönetim Kurulu üyesi, eski AKP milletvekili ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Hamza Yerlikaya’nın sahte lise diploması kullandığı mahkemece tescillendi.
24.08.2022
AKP’li Yerlikaya’nın Diplomasının Sahte Olduğu Mahkemece Tescillendi için yorumlar kapalı
10
Şeref aylığı kesilen sporcuların açtıkları davalar reddedilirken Hamza Yerlikaya'nın kardeşi Muttalip Yerlikaya'ya kesintiler faiziyle ödenecek
27.12.2020
MAHKEMEDEN HAMZA YERLİKAYA’NIN KARDEŞİNE MAAŞ KIYAĞI   için yorumlar kapalı
49
Sahte lise diploması tartışmalarının odağındaki isim Hamza Yerlikaya’nın, memleketi Sivas’ta bir ortaokula ve Konya’da bir liseye verilen adının okullardan silinmesi için harekete geçildi.
25.12.2020
EĞİTİM İŞ SENDİKASI’NDAN HAMZA YERLİKAYA’NIN İSMİ OKULLARDAN SİLİNSİN TALEBİ için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Danışmanı Hamza Yerlikaya'nın diplomasının sahte olduğu iddiası gündemdeki yerini korurken, AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'nın diplomasıyla ilgili de yeni bir detay ortaya çıktı.  
22.12.2020
HAMZA YERLİKAYA’NIN ARDINDAN BİR DİPLOMA BOMBASI DA AKP’Lİ ÇAMLI’DAN   için yorumlar kapalı
4
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, eski AKP milletvekili ve eski güreşçi Hamza Yerlikaya’nın sahte lise diploması tespit edildi…
18.12.2020
CUMHURBAŞKANLIĞI’NDA SKANDAL! BAŞDANIŞMAN HAMZA YERLİ KAYA’NIN DİPLOMASI SAHTE ÇIKTI için yorumlar kapalı
18
Vakıfbank’a atanmasıyla tepki çeken AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski başdanışmanı ve eski milli güreşçi Hamza Yerlikaya hakkında eleştirel bir paylaşım yapan Muğla Kızılay Şube Başkanı ile şube yönetiminin tamamı görevinden alındı.
08.08.2020
HAMZA YERLİKAYA’NIN ATANMASINI ELEŞTİREN KIZILAY ŞUBE BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI için yorumlar kapalı
0
Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı’na atanan Hamza Yerlikaya'nın sahte lise diplomasıyla üniversiteye kayıt yaptırmaktan yargılandığı ortaya çıktı.
13.06.2020
VAKIFBANK YÖNETİMİNE ATANAN HAMZA YERLİKAYA’NIN SAHTE DİPLOMADAN YARGILANDIĞI ORTAYA ÇIKTI için yorumlar kapalı
2
İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Burak Akburak, Erdoğan'ın başdanışmanı Hamza Yerlikaya'nın Vakıfbank'a atandığını duyurdu. Vakıfbank'tan Kamu Aydınlatma Platformu'na yaptığı bildirimde bu atamayı doğruladı
12.06.2020
VATANDAŞ İŞSİZLİKTEN İNTİHAR EDERKEN ERDOĞAN’IN DANIŞMANINA 3 MAAŞ için yorumlar kapalı
2
Dünya, Olimpiyat ve Avrupa şampiyonu milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu, karaciğer yetmezliği nedeniyle yaşam mücadelesi veriyor.
27.09.2017
Naim Süleymanoğlu'nun en ağır yükü için yorumlar kapalı
3