Görüşme

Gericilerin baskısıyla konserler bir bir yasaklanırken İsmailağa cemaati temsilcileri, İçişleri ve Adalet bakanlarını makamlarında ziyaret etti. Görüşme, “Hizmetleri anlattık” diye duyuruldu.
29.08.2022
Konserler, Festivaller Yasaklanırken: İsmailağa Cemaati İçişleri ve Adalet Bakanlarını Ziyaret Etti için yorumlar kapalı
9
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile görüşmesinde Türk bayrağı yer almadı.
19.07.2022
Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Reisi ile Görüşmesinde Türk Bayrağı Yer Almadı için yorumlar kapalı
44
Papa Francis, işgalci Rus Ortodoks Patriği Krill ile yapacakları görüşmenin iptal edildiğini söyledi
22.04.2022
Papa Francis ve Rus Ortodoks Patriği Krill Arasındaki Görüşme İptal Edildi için yorumlar kapalı
25
Can Ataklı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Akşener'e çok yakın bir isimle görüşüp yetkilerini devretmek istediğini ve bunun karşılığında dokunulmazlık talep ettiğini iddia etti.
08.07.2021
Ataklı: ”Erdoğan, Akşener’e Çok Yakın Bir Kişiyle Görüşme Yaptı” için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan- Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden görüşmesi 1 saat ertelenerek 19:00'a alındı.
14.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Biden Görüşmesi 1 Saat Ertelendi için yorumlar kapalı
2
Sedat Peker, dün yaptığı açıklamada "Pazar günkü videoya kadar canınız sıkılmasın diye yarın akşam üzeri saatlerinde, zaman geçirmek için, aperatif niyetine birisiyle yaptığım telefon konuşmamı yayınlayacağım. Konu Suriye silahları" ifadeleriyle duyurduğu videoyu yayınladı.
05.06.2021
Sedat Peker, Serdar Ekşi ile Yaptığı Telefon Görüşmesini Paylaştı için yorumlar kapalı
1
Türk ve Yunan heyetlerinin buluştuğu saatlerde Girit Adası'ndaki Suda Üssü'nden savaş uçakları Türkiye'ye gözdağı vermek için kalkış yaptı. Çeşme'nin karşısındaki Sakız Adası'nda ise Yunan özel kuvvetler askerleri Lozan Antlaşması'nı ihlal etti. Jerusalem Post gazetesi ise, Türkiye'nin İsrail ve Yunanistan'la çarpışmaya hazırlandığını yazdı.
16.03.2021
Savaş Uçakları Havalandı! ‘Türkiye Çarpışmaya Hazırlanıyor’ için yorumlar kapalı
5
Yunan tezini gündeme getiren açıklamalarıyla tepki çeken Denizcilik, Havacılık ve Hudut İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Çağatay Erciyes’in, Türkiye ile Yunanistan arasında 25 Ocak’ta yapılacak istikşafi görüşmelere katılacağı öğrenildi.
14.01.2021
Yunanistan ile Görüşmelere Katılacak İsim Wikileaks Belgelerinde için yorumlar kapalı
11
BAE ile İsrail arasında varılan anlaşmaya ilişkin bugün Abu Dabi'de BAE, İsrail ve ABD heyeti arasında gerçekleşen görüşme sona erdi.
01.09.2020
BAE-İSRAİL-ABD HEYETİNİN GÖRÜŞMESİ SONA ERDİ için yorumlar kapalı
1
Kayseri'de İncesu Belediye Başkanı İYİ Partili Mustafa İlmek ve 5 ilçe belediye meclis üyesi, partilerinden istifa ederek, AK Parti'ye geçti. Basın toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da "Bir yanımız hep eksikti. Bu eksikliği de genel merkezimizle ve yöneticilerimizle görüştük ve giderdik" dedi.
17.12.2019
İYİ PARTİ’DEN AKP’YE GEÇEN BAŞKAN: BİR YANIMIZ HEP EKSİKTİ için yorumlar kapalı
6
Çin Devlet Başkanı Şi Cinping ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Pekin’de gerçekleştirdikleri görüşmede terörle mücadele, güvenlik, ticaret ve enerji alanında iki ülke arasındaki ilişkileri derinleştirme konusunda anlaşmaya vardıkları bildirildi.
02.07.2019
TÜRKİYE VE ÇİN ARASINDAKİ İLİŞKİLER DERİNLEŞECEK için yorumlar kapalı
0
Bloomberg, İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA’nın hisse satışı için hazırlık yaptığını söyledi ve satışa ilişkin görüşmelerin 'gizlice' yapıldığını belirtti.
24.05.2019
İSTANBUL HAVALİMANI’NIN HİSSELERİ Mİ SATILIYOR? için yorumlar kapalı
1