fotoğraflar

Demir Yumruk operasyonunda suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle tutuklanan Hüseyin Eryılmaz'ın Ticaret Bakanı Muş ve AKP Milletvekili Derbidek'le görüştüğü anlara ait fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğraflar parti içinde rahatsızlık yarattı.
07.07.2022
Demir Yumruk Operasyonunda Tutuklanan Şüphelinin AKP’li Bakan ve Vekille Fotoğrafı Çıktı için yorumlar kapalı
9
Erdoğan’ın Muğla Marmaris’teki yazlık sarayının geçen hafta proje görselleri kamuoyuna yansımıştı. İçinde cami bulunan yazlık saraya ait fotoğraflar da ortaya çıktı.
09.07.2021
İşte Erdoğan’ın Yazlık Sarayının Fotoğrafları için yorumlar kapalı
5
18 Mart kahramanlarından Cevat Çobanlı Paşa'nın fotoğrafları, içerisinde büstünün de yer aldığı ve adının verildiği parkta sergileniyor.
21.09.2020
ÇANAKKALE SAVAŞI KAHRAMANLARIMIZA AKIL ALMAZ TERBİYE DIŞI HAREKET için yorumlar kapalı
0
ABD’li rahip Andrew Brunson’ın avukatı, papazın ev hapsi ile yurtdışına çıkış yasağının kaldırılması için üst mahkemeye itirazda bulundu. Mahkemeye sunduğu dilekçede Rahip Brunson’un terör örgütü PKK ile hiçbir bağlantısının bulunmadığını öne süren Halavurt’un iddialarını ortaya çıkan fotoğrafların yalanladığı iddia edildi.
15.08.2018
YENİ FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI! için yorumlar kapalı
3
Perge Antik Kenti'nden 57 yıl önce kaçırıldıktan sonra İsviçre'den Antalya'ya getirilen Herakles Lahdi, Antalya Müzesi'nde sergileneceği alanda açılışını bekliyor.Özel bir kaplamayla çevresi kapatılan ve "Herakles Lahdi yakında burada sergilenecektir” yazılı logo bulunan lahdin açılışı pazar günü yapılacak. 
19.09.2017
57 yıl sonra Antalya'ya getirilen Herakles lahdinden ilk fotoğraflar… için yorumlar kapalı
1
İşte Cristiano Ronaldo'nun yıllar içindeki inanılmaz değişimi.
04.07.2017
Ronaldo’nun eski hali şok etti için yorumlar kapalı
45