filo

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, TSK’nın altyapısı aracılığıyla İçişleri Bakanlığı bünyesinde bir yangın söndürme filosu kurulmasını önerdi. Yavuz, ‘Bir söndürme uçağı, savaş uçağı kadar değerli. Bugün bir milyar dolara 20 uçaklık filo kurulur’ dedi.
03.08.2021
Emekli Tümgeneral Yavuz: TSK, Yangın Söndürme Filosu Kursun için yorumlar kapalı
3
Rusya Savunma Bakanlığı, güdümlü füzelerle donatılmış NATO’ya ait iki savaş gemisinin Karadeniz’e girdiğini, gemilerin Rusya Karadeniz Filosu tarafından takibe alındığını bildirdi.
14.06.2021
NATO’ya ait İki Savaş Gemisi, Karadeniz’e Girdi için yorumlar kapalı
0
Yunan ve Rus medyasına göre Kremlin, Doğu Akdeniz'e filo üstüne filo gönderiyor. Bölgede "yeterli" güce ulaşmayı hedefleyen Rusya, ABD ve NATO birlikleriyle burun buruna geldi. Öte yandan Ukrayna'nın, Kırım'daki Rus birliklerini füze yağmuruna tuttuğu bildirildi.
27.03.2021
Doğu Akdeniz’de Sular Isınıyor! Hepsi Geliyor: Şimdi de Rusya Filo Üstüne Filo Gönderiyor için yorumlar kapalı
0
ABD merkezli iş dünyası ve ekonomi dergisi Forbes’de yayımlanan bir makalede, Rusya’dan S-400 savunma sistemi aldığı için Washington tarafından yaptırım uygulanan Türkiye’nin, rakipleri ve komşuları hava filolarını daha üst düzeye çıkartırken, bu alanda ciddi sıkıntılar yaşadığı yorumu yapıldı.
18.03.2021
Türkiye, Düşmanlarına Karşı Havada Zayıf Düştü için yorumlar kapalı
1
ÇANAKKALE Boğazı'ndan 15 dakika arayla geçen Rusya'nın Karadeniz filosuna bağlı RFS 490 borda numaralı 'Amiral Essen' güdümlü füze firkateyni ile ABD Donanması'na ait DDG 75 borda numaralı 'Donald Cook' adlı güdümlü füze destroyeri, Akdeniz'e doğru yol aldı.
01.03.2019
RUS VE ABD GEMİLERİ ÇANAKALE BOĞAZI’NDAN GEÇTİ için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanlığı, dev araç filosuna rağmen 30 araçlık yeni personel taşıma ihalesi açarken Ankara Devlet Opera ve Balesi’nde 250 sanatçı ve çalışanın kullandığı 19 servis aracının sözleşmesi iptal edildi.
20.12.2018
SARAY’A BOLLUK SANATÇIYA KITLIK! için yorumlar kapalı
0