filistin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türk Yahudi Toplumu ve İslam Ülkeleri Hahamlar İttifakı üyelerini kabul etti. Erdoğan, "Kudüs başta olmak üzere Filistin meselesinde atılacak adımlar, sadece Filistinlilerin değil İsrail'in de güvenlik ve istikrarına katkı yapacaktır. Gerek İsrail Cumhurbaşkanı Sayın Hertzog gerekse Başbakan Sayın Benet ile yeniden canlanan diyaloğumuzu bu...
23.12.2021
Hahamlar, Erdoğan’a 7 Kollu Şamdan Hediye Etti için yorumlar kapalı
117
İsrail savaş uçakları, Gazze Şeridi'nin farklı bölgelerine hava saldırısı düzenledi. Filistin güvenlik kaynakları saldırı sonrası bölgede büyük hasarın meydana geldiğini açıkladı.
04.07.2021
İsrail’den Gazze Şeridi’ne Hava Saldırısı için yorumlar kapalı
0
İsrail polisi işgal altındaki Doğu Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’da cuma namazı sonrası cemaate karşı plastik mermi ve ses bombasıyla müdahale etti.
21.05.2021
Ateşkesin Ardından İsrail’den Mescid-i Aksa’da Cemaate Müdahale için yorumlar kapalı
0
Abluka altındaki Gazze'de sivilleri, evleri, sokakları, bankaları, tarım alanlarını bombalayan İsrail, Fillistin'in İçişleri Bakanlığı binasını vurdu.
15.05.2021
İsrail Jetleri, Filistin İçişleri Bakanlığı Binasını Bombaladı için yorumlar kapalı
0
Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, AB'nin İsrail-Filistin meselesini çözme kapasitesi olmadığını söyledi. Borrell “İsrail'e baskı yapma kapasitesine sahip olan tek kişi yalnızca ABD” dedi.
14.05.2021
AB Yüksek Temsilcisi Josep Borrell: İsrail’e Gücümüz Yetmez için yorumlar kapalı
0
İsrail savaş uçakları ile yaptığı saldırılarda sivilleri katlederken bir yandan da kara harekatı hazırlığı yapılıyor. Bu kapsamda Savunma Bakanı Benny Gantz, orduya gerektiği takdirde 9 bin kadar yedek askerin çağırılmasına onay verdi.
13.05.2021
İsrail’den Kara Harekâtı Hazırlığı! Yedek Askerlerini Silah Altına Alıyor için yorumlar kapalı
1
İsrail güçlerinin Mescid-i Aksa'yı basarak Filistinli sivillere karşı başlattığı şiddet devam ediyor. Kan akıtmaktan geri durmayan İsrail, Gazze sınırına ağır silah, mühimmat ve tank sevkiyatı yapıyor. Bu gelişme karşısında ise insanlık endişeli bir şekilde bekliyor.
11.05.2021
İsrail’den Gazze Sınırına Yığınak: Ağır Silah, Mühimmat ve Tank Sevk Ediyor için yorumlar kapalı
0
Türk çiftçisi corona virüsü nedeniyle zor günler geçirirken, Filistin’den 3 bin ton hurma alacağız. 126 ülkeden 133 değişik meyve ve sebze ile canlı hayvan ve et ithal eden Türkiye, Filistin’den de hurma alıp 15 milyon dolar ödeyecek.
16.10.2020
FİLİSTİN’DEN HURMA İTHAL EDECEĞİZ için yorumlar kapalı
3
Stratejist, Gazeteci, Yazar, Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, Zanka TV’de Ertuğrul Sertbaş’ın sunduğu “Tarihin Sesi” programına konuk oldu. Kahveci, Atatürk tarafından bizzat emri verilen, daha sonra devlet kurumları tarafından toplatılıp yasaklanan kitaba ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
05.10.2020
TÜRKİYE SİYONİSTLER TARAFINDAN NASIL KUŞATILDI, İÇİMİZDEKİ HAİNLER KİMLER? için yorumlar kapalı
155
BAE ile İsrail arasında varılan anlaşmaya ilişkin bugün Abu Dabi'de BAE, İsrail ve ABD heyeti arasında gerçekleşen görüşme sona erdi.
01.09.2020
BAE-İSRAİL-ABD HEYETİNİN GÖRÜŞMESİ SONA ERDİ için yorumlar kapalı
1
Stratejist, Gazeteci ve Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin bir istihbarat çalışması olan, “Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı ve Suzy Liberman’ın Anıları” kitabı Destek Yayınları'ndan çıktı.
28.08.2020
‘ATATÜRK’ÜN YASAKLANAN KİTABI’ DESTEK YAYINLARI’NDAN ÇIKTI! için yorumlar kapalı
38
İsrail polisi, Filistin Yönetimine bağlı Kudüs Valisi Adnan Gays ve beraberindeki bazı Filistinli aktivistleri gözaltına aldı.
01.06.2020
İSRAİL POLİSİ KUDÜS VALİSİ’Nİ GÖZALTINA ALDI için yorumlar kapalı
0