fetullah gülen

AKP’li siyasetçi Bekir Bozdağ’ın, üçüncü kez Adalet Bakanlığı görevine getirilmesinin ardından sosyal medyada geçmişte yaptığı açıklamalar tekrar dolaşıma girdi.
29.01.2022
Adalet Bakanlığı Görevine Getirilen Bekir Bozdağ’ın Gülen’i Övdüğü Konuşması Sosyal Medyada Gündem Oldu için yorumlar kapalı
30
Erzurum'da 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Selahattin Gülen, yurt dışı yasağı ve haftada bir imza atma şartıyla tahliye edildi.
02.09.2021
FETÖ Elebaşı Gülen’in Yeğenine ‘Cinsel İstismar’ Davasında Tahliye için yorumlar kapalı
0
MİT'in operasyonuyla yakalanarak Türkiye'ye getirilen Fetullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen, "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan tutuklandı.
04.06.2021
FETÖ Elebaşı Fetullah Gülen’in Yeğeni Tutuklandı için yorumlar kapalı
1
İstanbul Beykoz’da sahte kimlikle yakalanan, Fethullah Gülen’in yeğeni Zeynep Gülen, yargılandığı davada mevcut delil durumu nedeniyle tahliye edildi.
06.05.2020
FETÖ ELEBAŞI FETULLAH GÜLEN’İN YEĞENİ TAHLİYE EDİLDİ için yorumlar kapalı
43
İngiliz merkezli The Guardian gazetesi Simon Tisdall imzalı yazıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında akıl almaz sözlere yer verdi. İftiradan beslenen yanlı yazıda, "Asıl soru şu: Erdoğan kendi gibi Türkiye'yi de alaşağı edecek mi" sözlerine yer verildi.
22.07.2019
İNGİLİZ GAZETESİ’NDEN ERDOĞAN’A AÇIK TEHDİT! ‘HESABI ÇETİN OLACAK’ için yorumlar kapalı
0
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Fetullah Gülen'in iade sürecine ilişkin, "Uluslararası sözleşmeler ve iki ülkenin imzaladığı anlaşmalar gereği şimdiye kadar adım atılması gerekiyordu. Bu konuda halen bir gelişme olmamasını kabul etmemiz mümkün değil" dedi.
12.06.2019
ABD’Yİ FETÖ KONUSUNDA ELEŞTİRDİ için yorumlar kapalı
0
Teröristbaşı Fethullah Gülen’in hakkında yakalama kararı bulunan kardeşi Salih Gülen'in İstanbul’da saklandığı evde öldüğü öğrenildi.
19.03.2019
GÜLEN’İN KARDEŞİ SAKLANDIĞI EVDE ÖLÜ BULUNDU için yorumlar kapalı
0
Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Özhaseki, Pensilvanya’ya hiç gitmediği şeklinde konuşurken, FETÖ lideri Fetullah Gülen'in Pensilvanya'daki evinde çalışan Mahmut Yeter'e yazdığı mektup ortaya çıktı.
16.03.2019
CUMHUR İTTİFAKI’NIN ANKARA ADAYI ÖZHASEKİ’NİN PENSİLVANYA’YA GÖNDERDİĞİ MEKTUP ORTAYA ÇIKTI için yorumlar kapalı
6
ABD'deki temaslarını tamamlayan Yıldırım, Türkiye'ye hareketinden önce gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
11.11.2017
Yıldırım: ABD ile ilişkimizi daha iyi düzeye taşıyacağız için yorumlar kapalı
2
ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki malikanesinde yaşayan Fethullah Gülen'in tuhaf hallerini gösteren 15 adet fotoğraf, internette dolaşıma sokuldu.
28.10.2017
Gülen’in masaj yaptırırken fotoğrafı sızdırıldı: ‘Örgütte liderlik kavgası’ iddiası için yorumlar kapalı
13
Bir zamanlar FETÖ lideri Fetullah Gülen’in ikinci adamı olan Nurettin Veren, bugünkü yazısında “Bırakalım artık şu Adil Öksüz’le ilgilenmeyi” diye yazdı. Veren’in Akit’teki yazısı şöyle: (ARA BAŞLIKLAR PARLAMENTOHABER’E AİT) Adil Öksüz her şeyin kilit noktası ve kilit adamı değildir. Adeta bu meseleyi kilitlemek ve cambaza bak demek için, kasten gündemde...
30.08.2017
Nurettin Veren: Bırakalım artık Adil Öksüz’le ilgilenmeyi için yorumlar kapalı
6
Kasım Gülek, 1910 senesinde Adana doğmuş, 1996’da Washington’da ölmüştür; cenaze namazını, vasiyet ettiği üzere FETULLAH GÜLEN kıldırmıştır! Kasım Gülek, Sabetay-Yahudidir.İsmet İnönü’nün kabinesindeki Yahudilerden biridir. Bülent Ecevit ve Rahşan Ecevit; Kasım Gülek’in kızını Amerika’dan getirerek DSP’den milletvekili yaptılar. YAHUDİ IRKÇILIĞI bu kadar incedir. ETNİKÇİ SİYONİSTLER İLE ETNİKÇİ DİNCİLERİN İTTİFAKI Fetullah’ı “Fethullah Gülen”...
28.08.2017
2
564