doçent

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi ilanlarının “adrese teslim” hazırlandığı öne sürüldü. Özellikle “Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalı Doktorasını yapmış olmak, toplumsal hareketlilik ve göç alanında ‘tamamladım’. Güvencesiz istihdam, toplumsal hareketlilik araştırmaları metodolojisi konularında çalışmalar yapmış olmak” ilanı dikkat çekti.
09.12.2023
Ahi Evran Üniversitesi’nde Adrese Teslim Kadro İlanları için yorumlar kapalı
41
Sahte doçentlik belgesiyle üniversitede işe başlayan, bu durum anlaşılınca da tutuklanarak cezaevine gönderilen Zulal Atalay Laçin soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı. Laçin'in master ve doktora belgeleri de sahte çıktı.
26.11.2021
Doçentlik Belgesi Sahte Çıkan Laçin’in Master ve Doktora Belgeleri de Sahte Çıktı! için yorumlar kapalı
18
Astsubay Meslek İçi Eğitim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, dün Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, gelecekte başçavuş profesörler olacak.
25.09.2021
Orduda Bir İlk: Akademik Ünvanlar Geliyor için yorumlar kapalı
25
Babası FETÖ elebaşının yareni, annesi FETÖ'cü derneğin yöneticisi, ağabeyi "pelikancı", yengesi Hilal Kaplan... Sadece 6 makale ve tezden yayımlanan 1 kitabı var. İşte Doç. Dr. Selman Öğüt'ün hikayesi
04.01.2020
SELMAN ÖĞÜT’ÜN TÜRKİYE’DE HİÇ BİR DEVLET ÜNİVERSİTESİNDE ‘’DOKTORA’’ VE ‘’DOÇENT’’ ÜNVANI ALMAMASI GEREKİR için yorumlar kapalı
81