cihat

Emekli Tümamiral Cihat Yaycı, Millî Gazete’ye verdiği röportajda Doğu Akdeniz ve Yunanistan’ın ABD ve Fransa ile yaptığı silah anlaşmalarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
05.11.2021
Emekli Tümamiral Cihat Yaycı: ”Türkiye’yi Nükleer Güç ile Tehdit Ettiler” için yorumlar kapalı
3
Müstafi Tümamiral Cihat Yaycı, Yunanistan'ın Türkiye'nin zayıf bir anında saldırıya geçebileceği konusunda uyarılarda bulundu.
19.10.2021
Emekli Tümamiral Yaycı: ”S-400’ler Bir An Önce Aktive Edilip Güvenliğimiz Sağlanmalı” için yorumlar kapalı
15
Yunanistan'ın İyonya Denizi'nde attığı 12 mil adımını Adalar (Ege) Denizi'nde devam ettireceğini belirten Cihat Yaycı'dan uyarılar geldi.
22.01.2021
Emekli Tümamiral Yaycı’dan Adalar Denizi Uyarısı için yorumlar kapalı
2
Mersin’in Mut ilçesinde otobüsün, şarampole yuvarlanması sonucu 2 şoförün hayatını kaybettiği, 4 askerin şehit olduğu kazada yaralanan askerlerden Cihat Şengil de tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.
25.08.2020
MERSİN’DE ASKERLERİ TAŞIYAN OTOBÜS KAZASINDA 1 ASKER DAHA ŞEHİT OLDU için yorumlar kapalı
0
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümamiral Cihat Yaycı, Erdoğan'ın onayıyla Genelkurmay Başkanlığı emrine atanmıştı.
18.05.2020
TÜMAMİRAL CİHAT YAYCI İSTİFA ETTİ için yorumlar kapalı
1
'Yaycı’nın görevden alınması sonrası FETÖ kaçaklarının attığı zafer çığlıkları göz önüne alındığında bu atama kararının yarattığı tesir ile Deniz Kuvvetlerinin Doğu Akdeniz’deki etkinliğine, personelinin moraline veya FETÖ ile devlet içindeki mücadeleye zarar vermemesini beklemek ve takip etmek her vatandaşın görevi ve hakkıdır.'
16.05.2020
EMEKLİ AMİRAL GÜRDENİZ’DEN CİHAT YAYCI KARARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
3
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümamiral Cihat Yaycı, Genelkurmay Başkanlığı emrine atandı.
16.05.2020
TÜMAMİRAL CİHAT YAYCI GENELKURMAY BAŞKANLIĞI EMRİNE ATANDI için yorumlar kapalı
0
Akdeniz politikalarının mimarı, FETÖMETRE'nin mucidi Tümamiral Cihat Yaycı'nın 'basında çok yer alması' nedeniyle savunmasının istendiği ortaya çıktı.
22.01.2020
AKDENİZ POLİTİKALARININ MİMARI, TÜMAMİRAL CİHAT YAYCI, ‘YA İSTİFA YA EMEKLİLİK’ NOKTASINA GETİRİLMİŞ için yorumlar kapalı
15
Üsküdar Salacak sahilindeki 29 Ekim etkinliklerini hedef alan Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdür Yardımcısı Cihat Türkmen, sahnede sergilenen danslar için ‘Üsküdar’a ihanet’ dedi.
01.11.2019
AKP’Lİ CİHAT TÜRKMEN ‘CUMHURİYET VALSİ’NDEN RAHATSIZ OLDU için yorumlar kapalı
144
"Irak ve Suriye’de hiçbir şekilde sorun çözülmüş değil"
13.11.2017
"Türkiye'nin önümüzdeki dönem IŞİD'in cihat alanı olacağını tahmin ediyorum" için yorumlar kapalı
12
Milli Eğitim Bakanlığı, yeni müfredat programlarına göre hazırlanan ders kitaplarını Eğitim Bilişim Ağı'na (EBA) yüklemeye başladı.
07.09.2017
Ak Eğitim sonunda” Cihat farz bir ibadet” dedi. için yorumlar kapalı
2
IŞİD’in Türkiye’deki hücrelerine ardı ardına operasyon yapılmaya başlandı. IŞİD’in Türkiye’deki hücrelerine talimat vermesi ne anlama geliyor? Sahiden, neler oluyor?.. İlk önce İstanbul Emniyeti’nde 18 yaşında IŞİD’li bir terörist, tutuklanırken, polis memuruna saldırdı, bıçakladı; şehit etti… Ardından IŞİD’in Fransa’daki militanlarından sorumlu Mehdi A., Fatih’te yakalandı. FATİH’TE ÇIKTI Mehdi A.’yı olası bir...
16.08.2017
IŞİD’den “Muvahhitler” grubuna Türkiye’ye saldırın emri için yorumlar kapalı
9