Bülent Tezcan

CHP ile İYİ Parti arasında yerel seçime yönelik yürütülen işbirliği sürecinde, dikkat çekici bir gelişme yaşandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti ile görüşmeleri yürüten Bülent Tezcan'ı görevden geri çekti. Tezcan'ın yerine Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'yı görevlendirdi.
29.11.2018
BÜLENT TEZCAN GÖREVDEN ALINDI! için yorumlar kapalı
19
Sevilay Yılman, bugünkü yazısında, CHP'de delegelere yönelik baskı olduğu yönündeki kulisi köşesine taşıdı. Yılman, CHP Sözcüsü Bülent Tezcan'ın bir delegeye yönelik söylediği iddia edilen sözleri aktardı.
16.07.2018
CHP’DE KRİZ ÇIKARTACAK İDDİA! için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP sözcüsü Bülent Tezcan'ın aleyhine açtığı tazminat davasında karar çıktı. Tezcan 30 bin TL ödeyecek.
12.07.2018
BÜLENT TEZCAN DAVASI’NDA KARAR ÇIKTI! için yorumlar kapalı
0
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 24 Haziran'ı anlattı. CHP Seçim İzleme ve Koordinasyon Merkezi'nin başında bulunan Tezcan, “seçimin ikinci tura kaldığını” neden açıkladı? Açıklamalarda hangi veriler kullanıldı? Oylar çalındı mı? Ne zaman kaybettiklerine inandı? İnce'nin ‘kaçırıldığı' söylentisini ne zaman öğrendi? İşte tüm detaylar...
01.07.2018
Bülent Tezcan açıkladı için yorumlar kapalı
5
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "CHP İl başkanlarını ‘bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin' diye valilere müsteşarım üzerinden talimat gönderdim” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifasını istedi.
29.06.2018
CHP, Soylu’nun istifasını istedi için yorumlar kapalı
0
Hürriyet'ten Rıfat Başaran'ın haberine göre, Kılıçdaroğlu toplantıda kurmaylarına özellikle sosyal medyada kullanılan 'kutuplaştırıcı söylemlerin kınanması' gerektiğini söyledi.
25.01.2018
Kılıçdaroğlu’ndan vekillere ırkçı dil uyarısı için yorumlar kapalı
0
MYK toplantısı sonrasında parti binasında açıklamalarda bulunan Tezcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun hafta sonu Almanya'da tedavi gören Deniz Baykal'ı Münih'te ziyaret edeceğini belirterek, "İyi haberler alıyoruz bu bizi sevindiriyor, bir an önce sağlığına kavuşup ülkeye dönmesini hem biz hem ülke siyaseti bekliyor" ifadelerini kullandı.
17.01.2018
CHP’den genel başkanlığa adaylığını açıklayan Kocasakal’a tepki için yorumlar kapalı
3
Tezcan, CNN Türk canlı yayında Şirin Payzın’ın sunduğu Ne Oluyor programına konuk oldu.
10.01.2018
Tezcan: KHK çıkarıp Erdoğan’a yurt dışı yasağı koysunlar için yorumlar kapalı
3
Tezcan, yaptığı açıklamada,  "Türkiye'de hukuk, adalet kalmadı.
04.01.2018
CHP’li Tezcan: Hazinedar’ın görevden uzaklaştırılması hükümet kumpasıdır için yorumlar kapalı
0
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün katıldığı televizyon programında tek tip kıyafete yönelik eleştirilerde bulunduğunu anımsatılarak, "FETÖ'cüleri savunuyor eleştirilerine yol açtı bu açıklama ne dersiniz?" sorusu üzerine Tezcan, "Tek tip elbise Guantanamo özentisidir, biz bu özentiye karşı çıkıyoruz.
29.12.2017
CHP Sözcüsü Tezcan: Tek tip elbise Guantanamo özentisidir, biz bu özentiye karşı çıkıyoruz için yorumlar kapalı
5
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, dün Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısının ardından açıklama yaptı.
28.12.2017
CHP Sözcüsü Tezcan: AYM, darbe mahkemesi haline geldi için yorumlar kapalı
0
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplanan MYK toplantısının ardından konuşan Bülent Tezcan'ın açıklamalarından satır başları şöyle: Ne yazık ki Türkiye 20 Temmuz darbesinden bu yana 17 aydır darbe bildirisi olan OHAL KHK'larıyla yönetiliyor.
25.12.2017
CHP’den ‘ceza muafiyeti’ tepkisi: Sivil çetelere altyapı hazırlama maddesidir için yorumlar kapalı
1