belge

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu gündeme getirmişti. Isparta Şehir Hastanesi’nin ihalesini temel atma töreninden dört ay sonra yapıldığı ortaya çıktı.
13.10.2021
Kılıçdaroğlu’nun Bahsettiği Belge Gün Yüzüne Çıktı için yorumlar kapalı
11
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kokain ticaretine dikkat çekmiş güzergahların değiştişini söyleyip Mersin limanına dikkat çekmişti. Güney Amerika'daki ülkelerle yapılan ticareti işaret etmişti. Akabinde peş peşe uyuşturucu operasyonları gelmişti. Brezilya, 1.3 ton kokain dolu halde ele geçirilen Türk jetinin pilotunu tahliye etmedi. Türk kaptan 47 gündür Brezilya'da cezaevinde tutuluyor.
21.09.2021
Brezilya’da Türk Uçağında Yakalanan 1.3 Ton Kokain Davasında Yeni Gelişme için yorumlar kapalı
0
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Ankapark için yapılan mal alım ihaleleri hakkında Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Melih Gökçek döneminin yöneticileri hakkında bilgi ve belge talebinde bulundu.
26.08.2021
Melih Gökçek’e Kötü Haber: Savcılık Harekete Geçti için yorumlar kapalı
0
Fahrettin Altun, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla adeta ava giderken avlandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Altun'a yurttaşlardan biri resmi belge ile yanıt verdi.
16.05.2021
Fahrettin Altun Ava Giderken Avlandı için yorumlar kapalı
0
Sedat Peker'in iddiaları ile ilgili AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “Elinde belge bilgi olan hemen mahkemeye gitsin” dedi, belgeler ortaya çıktı.
14.05.2021
Sedat Peker’e Koruma Polisi Verildiğinin Belgeleri Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
14
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘geçici mezuniyet belgesi’ni imzalayan akademisyen Sinan Artan hakkında YÖK’ün, 2009 yılında ‘öğretim üyeliği yapamaz’ kararı verdiği ortaya çıktı.
28.04.2021
Erdoğan’ın Geçici Mezuniyet Belgesini İmzalayan Artan Hakkında YÖK, 2009’da ‘Öğretim Üyeliği Yapamaz’ Kararı Vermiş için yorumlar kapalı
6
Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü'nün (CIA) UFO'larla ilgili kamuya açık milyonlarca belgesi indirilebilir bir formatta erişime açıldı. CIA'in elindeki arşiv, 2,2 milyon sayfadan daha fazla belgeyi içeriyor.
14.01.2021
CIA’den Şaşırtan Hamle: Bütün UFO Belgelerini Kamuya Açtılar! için yorumlar kapalı
9
Floyd'un öldürülmesi ardından ünlü hacker grubu Anonymous, Trump'ı tehdit etmişti. Anonymous şimdi ise Kraliyet ailesine dair bilgiler paylaştı.
02.06.2020
HACKER GRUBU ANONYMOUS, LADY DIANA’NIN ÖLÜM NEDENİNE DAİR BELGELER YAYINLADI için yorumlar kapalı
70
Ankara Altındağ İlçe Seçim Kurulu'nun sandık kurullarında zorunlu olarak görev alacaklara ilişkin okullarda öğretmenlere belge doldurttuğu belge ortaya çıkmıştı bugün de İstanbul, Küçükçekmece İlçe Eğitim Müdürlüğü'nden gönderilen belge ortaya çıktı.
19.01.2020
KÜÇÜKÇEKMECE’DE ORTAYA ÇIKAN BELGE, BASKIN SEÇİMİN HABERCİSİ Mİ? için yorumlar kapalı
28
AKP iktidarının S-400 alımından sonra ABD yaptırımlarını etkisizleştirmek için Rusya ile gizli görüşme yaptığı ortaya çıktı. Çöpte bulunduğu belirtilen ancak Rusya yönetimi tarafından sızdırıldığı tahmin edilen belgeye göre AKP iktidarının, uluslararası bankacılık işlemlerinde kullanılan para dolaşımı sistemi Swift’e alternatif aradığı anlaşılıyor. AKP’li Maliye Bakanı bu amaçla, Rusya’nın geliştirdiği finansal sisteme...
23.08.2019
AKP İKTİDARI, ABD YAPTIRIMLARINA KARŞI RUSYA İLE YAPILAN GİZLİ GÖRÜŞME SIZDI için yorumlar kapalı
0
Bankalar, 500 milyon lira ve üzerindeki miktarlarda kredi alan müşterilerinden isteyecekleri belgelere ek yapıldı.
19.02.2019
500 MİLYON VE ÜZERİ KREDİLERE EK BELGE ŞARTI için yorumlar kapalı
1
İstanbul Küçükçekmece Kadriye Moroğlu Lisesi’nde yaşanan tacize karşı eylem yaptıkları için disiplin cezası alan öğrencilere, karne gününde notları gereği hak ettikleri halde takdir ve teşekkür belgesi verilmediği iddia edildi.
19.01.2019
TACİZE TEPKİ GÖSTERDİKLERİ İÇİN ÖĞRENCİLERE BAŞARI BELGELERİ VERİLMEDİ için yorumlar kapalı
8