Bağcılar

İstanbul’da yeşil alan ve deprem toplanma alanına ihtiyaç varken AKP’li Üsküdar, Bağcılar ve Tuzla Belediyesi arazilerini satışa çıkarıp yapılaşmaya açacak. AKP’li Zeytinburnu Belediyesi ise park alanına kapalı yüzme havuzu inşa edecek.
12.03.2023
İstanbul’daki AKP’li İlçe Belediyeleri, Yeşil Alanları Yapılaşmaya Açtı için yorumlar kapalı
1
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kurucusu olduğu Medipol Üniversite Hastanesi’nin de içinde yer aldığı Bağcılar’daki 22.2 hektarlık yerleşim alanının planları değiştirildi.
23.12.2022
Medipol Üniversite Hastanesi’nin Gökdelenine İmar Onayı için yorumlar kapalı
24
İBB Meclisi’ndeki AKP-MHP çoğunluğu ‘oya göre imar artışı’ dağıtıyor. İstanbul’da AKP’li başkanların yönettiği Sultanbeyli, Ümraniye, Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören’de 20 kata izin çıktı. Bakırköy’e 1 kat çok görüldü. CHP’li Başkan Bülent Kerimoğlu bu ayrımcılığa “Dağ fare doğurdu” diye tepki gösterdi.
12.12.2022
Kentsel Dönüşümde Oya Göre İmar Artışı için yorumlar kapalı
34
İstanbul'un Bağcılar ilçesinde açılan bir özel okul dikkat çekti. Tabelası Arapça olan kolej, Youtube'a da dili Arapça olan bir reklam verdi. Kolejin sosyal medyada yaptığı paylaşımların da Arapça olduğu görüldü.
16.07.2022
Bir Bu Eksikti! Şimdi de İstanbul’da Araplar için Özel Okul Açıldı, YouTube’a Tamamı Arapça Reklam Verdi için yorumlar kapalı
120
İstanbul'daki bir ilkokulun bahçesinde dört çocuk metal çöp kovasını Atatürk büstüne fırlattı.
15.07.2022
İstanbul’da İlkokul Bahçesinde Atatürk Büstüne Alçak Saldırı! için yorumlar kapalı
10
İstanbul Bağcılar'da, Zeynel Abidin Camii'nde İran İslam Devrimi'nin baş aktörü mürteci Humeyni'nin ölüm yıldönümü için prova yapıldı.
07.06.2022
İstanbul’da Hamaney ve Humeyni Posterinin Önünde Küçük Çocuklara Asker Selamı Verdirttiler için yorumlar kapalı
63
İstanbul Bağcılar'da, gizlice kadınları kayda alarak sosyal medyada paylaşan 30 yaşındaki Pakistan uyruklu B.A yakalandı.
08.05.2022
İstanbul’da Kadınların Görüntülerini Gizlice Çekip Paylaşan Pakistanlı Yakalandı için yorumlar kapalı
3
Bağcılar'da dükkanının önündeki caddeye koyduğu sandalyeye oturup "Erkek olan buraya gelsin" diye bağırarak tehditler savuran Suriyeli evinde gözaltına alındı. Nankör Suriyeli adliyeye sevk edildi.
13.04.2022
Bağcılar’da Sokakta Sandalyeye Oturup Tehditler Savuran Suriyeli Esnaf Gözaltına Alındı için yorumlar kapalı
15
İstanbul Bağcılar'da Suriyeli dükkan sahibi, yolun ortasına sandalye koyarak gelen geçen vatandaşlara küfür etti. Suriyeli şahıs polislerin yanında vatandaşları "Erkek olan gelsin buraya" diyerek tehdit etti.
12.04.2022
Suriyeli Dükkan Sahibi, Yolun Ortasına Sandalye Koyup Geçenlere Laf Attı, Polisin Yanında Tehdit Etti için yorumlar kapalı
47
İstanbul Bağcılar’da 9 yaşındaki bir kız çocuğunu taciz ettiği gerekçesiyle mahalleli tarafından linç edilmekten istenen zanlı, akrep tipi polis aracıyla mahalleden çıkarılmıştı. O zanlının Afganistan’dan kaçak yollarla Türkiye’ye geldiği belirlendi.
09.08.2021
İstanbul’da 9 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulunan Sapık Afganistan’dan Kaçak Olarak Gelmiş için yorumlar kapalı
0
Bağcılar'da 9 yaşındaki kızın yabancı uyruklu kişinin tacizine uğradığı iddiası mahalleliyi ayağa kaldırdı. Yabancı uyrukluların kaldığı evdeki 3 kişi kaçarken, 1 kişi gözaltına alındı.
08.08.2021
İstanbul’da 9 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismar İddiası Ortalığı Karıştırdı için yorumlar kapalı
3
Sağlık Bakanlığı'nın ‘Hayat Eve Sığar’ uygulamasına getirdiği güncellemeyle Güngören, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Zeytinburnu ve Bahçelievler ilçelerinin “kırmızı yoğunluk” nedeniyle alarm verdiği görülüyor.
15.06.2020
İSTANBUL’DA VAKA YOĞUNLUĞU ARTIYOR, BEŞ İLÇE ALARM VERİYOR için yorumlar kapalı
6