Ali

“Anayasaya, yasalara, Atatürk ilke ve devrimlerine, Türkiye’nin kuruluş ve işleyiş amaçlarına, laiklik ilkesine aykırı” eylem ve söylemlerde bulunduğu gerekçesiyle Erbaş hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Avukat İsmail Sami Çakmak, 39 suç için 117 haberi kanıt gösterdi.
01.04.2022
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
19
CHP'li Ali Mahir Başarır, ‘nitelikli dolandırıcılık’, ‘görevi kötüye kullanma’ ve ‘Bankacılık Kanunu'na muhalefet’ suçlarını işledikleri gerekçesiyle Demirören Holding ve Ziraat Bankası’nın yönetim kurulu üyeleri hakkında suç duyurusunda bulundu.
13.01.2022
Demirören Holding ve Ziraat Bankası Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
2
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, makam aracı ve teşkilatları hakkında açıklama yaptı. Erbaş, tepkiler nedeniyle halen eski başkan Mehmet Görmez'in makam aracını kullandığını belirterek "Korkumuzdan yeni araba alamıyoruz" dedi.
26.12.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Korkumuza Yeni Makam Arabası Alamıyoruz” için yorumlar kapalı
5
23 Kasım Salı günü dolar kuru rekor üstüne rekor kırdı. Dolar birçok ürüne zam gelmesine satışların durmasına neden oldu. O ürünlerden bazıları da Gübre ve zirai ilaç satışlarıydı. Tarımda çokça kullanılan bu maddelerin de satışının durması derin endişeleri de beraberinde getirdi. Tarım konularında uzman olan Dünya Gazetesi yazarı Ali Ekber...
24.11.2021
Yıldırım’dan Korkutan Açıklama: ”Ekmek Bulamayabiliriz” için yorumlar kapalı
0
İstanbul seçimlerinin tekrarlanması sürecinde söylediği "Hiçbir şey olmasa bile bir şey olmuştur" sözleriyle hafızalara kazınan AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yeni bir açıklama yaptı.
04.11.2021
AKP’li Ali İhsan Yavuz: ”O Gün Gerçekten İstanbul’da Bir Şeyler Oldu” için yorumlar kapalı
1
Hukukçu Eminağaoğlu, hem Akarca hem de Erbaş hakkında adli ve disiplin süreçlerinin işletilmesi istemiyle başvurularda bulundu ancak başvurusu işleme konmadı.
03.10.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
2
Yüksek Öğretim Kurumları'nda skandallar bitmek bilmiyor. Gazeteci Ali Avcu, bugünkü "10 bin dolara Eczacılık ve Tıp Fakültesi" başlıklı köşesinde, bir öğretim görevlisinin iddiasını okuyucularıyla paylaştı.
03.05.2021
Gazeteci Avcu Açıkladı: YÖK’te Skandal… için yorumlar kapalı
0
İktidar yanlısı Yeni Akit'in yazarı Ali Karahasanoğlu, kadınları hedef aldığı bugünkü yazısında, "Kadınlar bara-meyhaneye gittikçe, kadın cinayeti artıyor... Son 8 yıllık uygulama, bunu ispatlıyor” ifadelerini kullandı.
09.03.2021
Akit Yazarı Karahasanoğlu’ndan Skandal Sözler: ‘Kadınlar Bara-Meyhaneye Gittikçe, Kadın Cinayeti Artıyor’ için yorumlar kapalı
2
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, korona virüse yakalandı. Erbaş, sağlık durumunun iyi olduğunu ve dinlendiğini açıkladı.
06.03.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Koronavirüse Yakalandı için yorumlar kapalı
7
Airport Haber yazarı Ali Kıdık, TEİ'de tarikat yapılanması iddialarını köşesine taşıdı.
22.02.2021
Airport Haber Yazarı Ali Kıdık’tan ‘TEİ’de Tarikat Yapılanması’ İddiası için yorumlar kapalı
47
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Mersin’de yapımı devam eden Akkuyu Nükleer Santrali’ndeki alıcısı bilinmeyen hisse satışını ve Rusya ile yapılan Akkuyu Nükleer Santral Anlaşması’nı Meclis Gündemine taşıdı. Başarır yaptığı açıklamada projeyi 'vatana ihanet' olarak nitelendirdi.
12.02.2021
Başarır’dan Akkuyu Nükleer Santrali’ne İlişkin Yazılı Soru Önergesi için yorumlar kapalı
0
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Akkuyu Nükleer Santrali inşaatında patlama meydana geldiğini iddia ederek, “18.20 sıralarında yaşanan patlamadan ötürü, Gülnar bölgesinde kırılmayan cam ve kapı kalmadı” dedi.
19.01.2021
CHP’li Ali Mahir Başarır: ‘Akkuyu Nükleer Santral İnşaatında Patlama Meydana Geldi’ için yorumlar kapalı
22