SON DAKİKA

Erdoğan: Kemal’i kurban edecekler, yazık

AK Parti’nin Kars’taki kongresinde konuşan Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle: Kars, 15 Temmuz’da tanklara göğsünü siper etti.

Bu haber 02 Aralık 2017 - 15:08 'de eklendi. 80

AK Parti’nin Kars’taki kongresinde konuşan Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

  • Kars, 15 Temmuz’da tanklara göğsünü siper etti.

‘ÜLKEMİ MAHKUM EDEMEZLER’

  • Kimisi Hans’ın kulu kölesi oluyor, kimisi Corc’un kulu kölesi oluyor, kimisi kurulan sahte mahkemelerde yargılanmak suretiyle güya benim ülkemi yargılamaya kalkıyor. Boşuna uğraşmayın. Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki namazımızdan şüphemiz olsun. Öyle sanal oluşturulan mahkemelerle, o Feto denilen alçağın uydurma temsilcileriyle kurulan mahkemeler asla benim ülkemi mahkum edemez.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kars 6. Olağan İl Kongresinde Konuşuyor https://t.co/rv1AAGDhoK

— T.C.Cumhurbaşkanlığı (@tcbestepe) 2 Aralık 2017

  • ​Geçtiğimiz günlerde Azerbaycan’da açılışını yaptığımız Kars-Tiflis-Bakü demiryolu hattı, Londra’dan Pekin’e kesintisiz raylı taşımacılığa imkân sağlayan, devrim niteliğinde bir projedir.

‘ÇORUM VE ÇORLU’YU AYIRAMIYOR’

  • Vaktinizi böyle çirkin iftiralarla israf etmekten dolayı özür diliyorum. Bir müddet önce ana muhalefetin başındaki zat, bir iddia ortaya attı. Görünüşte laflar çok büyük ama özünde tam bir komedi var. İşin komikliği daha ilk adımda başlıyor. Bu şahıs geçen haftaki grup konuşmasında bazı iddialara atıfta bulundu. “Çorum’da 17 Kasım’da bir konuşma yaptım” dedi, böyle bir konuşma bulunamadı. Beyfendi, 17 Kasım’da Çorum’a gitmemiş, Tekirdağ’a gitmiş. Demek Çorlu ile Çorum’u karıştırdı. Kendince siyasi hayatının en önemli açıklamasını yapıyor. Ama Çorum’la Çorlu’yu ayıracak durumda değil.

‘CHP’DE ADAM HARCAMA BİTMEYECEK’

  • Benim bu zatı dinleyerek heba edecek vaktim olmadığı için kulağıma biraz geç ulaştı. “Benim çocuklarım yurt dışında hiçbir yere para göndermedi” dedim. Belge dedikleri kağıdı gördükten sonra anladık ki birileri bunu tongaya düşürmüş. Sanıyorum CHP’de hiçbir zaman bitmeyen ve bu gidişle bitmeyecek olan adam harcama, adamın ayağını kaydırma oyununa bu defa Kemal’in kendisini kurban edecekler, yazık.

‘BEN BU ZATA HADDİNİ BİLDİRİRİM’

  • E, hani Cumhurbaşkanı’nın yakınları vergi cennetlerine para gönderiyordu? Nerede bu paralar, nerede bunun belgeleri? Herkes olur olmaz konuşuyor. Artık ana hiyanet diyeceğim buna. Bunun başıysan iddianı ya ispatlayacaksın ya da bedelini ödeyeceksin. Meşhur bir şarkı vardı “Allah’ım neydi günahım” diye. Bu zatla muhattap olmak bana onu hatırlatıyor. Ben bu zata haddini bildiririm, orada bir sıkıntı yok da sürekli bu zatın yalanlarını dinlemek zorunda kalan milletimizin Allah yardımcısı olsun.

‘CHP, TERÖR ÖRGÜTLERİNİN KUKLASI’

  • Bu zatın seviyesine düşmemek için çok gayret sarf ettim. Ana muhalefetin, alenen terör örgütlerinin kuklası, kumpasçıların ortağı haline dönüşmesi, en büyük talihsizliğimizdir.
  • Şu anda arkadaşlarımızla beraber 3 milyonluk dava açtık ve bu davalardan kazandıklarımızı da inşallah, tabii milyoner olacağız ya, biz hanımlar için onlara bir konaklama yurdu ve evi yapacağız.

Ayrıntılar gelecek.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın