SON DAKİKA

DEPREMİ KUTLADILAR!..

Bu haber 21 Temmuz 2017 - 13:46 'de eklendi. Son Güncelleme8 Mayıs 2018 - 10:00
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Dün gece saat 01:30 civarında yaşanan Ege depreminin korkuları daha henüz atlatılmamışken, AKP yanlısı sosyal medya hesaplarından kan dondurucu paylaşımlar yapıldı.

Ebubekir Kılıç adlı hesaptan, “İslamı inkar eden laik köpekler, alın size Allah’ın adaleti. Çok mutluyum.” tweet’i atıldı, kalp emojini konuldu:

Dou adlı twitter hesabından, “Zina ve günahlar Bodrum’da olduğu için depremde Bodrum’da.” Fatma Akman hesabından “Bodrum’da işlenen günahlara ne deprem ne sel ne de başka bir afet temizler. Kendinize gelin ey ümmeti Müslüman.” Barbaros Namlı isimli Twitter hesabından ise “Ülkede meydana gelen depremlerin % 90’nı zina başkentleri olan İzmir, Muğla, Bodrum, Ayvalık, Çeşme gibi kıyılarda olmaya başladı. Akıllı olun.” denildi.

Bu arada hızını alamayan ve profil sayfasında “Başkan RTE” yazan bir hesap, sıradaki deprem hangi ilde olsun diye bir ankete başladı.

Profilinde “Başkan RTE” ve “FatmAKistnabul”yazan Fatma Akman adlı hesap, “6 şubat #canakkale 5.3, 15 haziran #izmir 6.3, 21 temmuz Bodrum Muğla #deprem 6.3 ya da 6.7 KENDİNİZE GELİN ! sıra hangi kıyı ilimizde ?” dedi ve bir anket paylaştı.

Ankete Alanya, Mersin, Silifke ve Hatay konuldu.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!