SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ürdün Kralı II. Abdullah ile görüşüyor

Ürdün Kralı Abdulah, Türkiye’ye geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Ürdün Kralı 2.

Bu haber 06 Aralık 2017 - 17:03 'de eklendi. 57

Ürdün Kralı Abdulah, Türkiye’ye geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Ürdün Kralı 2. Abdullah’ı resmi törenle karşıladı. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne gelişinde Kral Abdullah’ı makam aracından inerken karşıladı.Türkiye ve Ürdün bayrakları önünde poz veren Erdoğan ve Abdullah, daha sonra baş başa görüşmeye geçti. Karşılamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Ürdün Kralı 2. Abdullah’ın eşi Kraliçe Rania da yer aldı.

Erdoğan ve Abdullah, baş başa ve heyetlerarası gerçekleştirecekleri görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Görüşmeye ilişkin konuşan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ürdün Kralı II. Abdullah’ın Türkiye’ye ziyaret gerçekleştireceğini ve bu ziyarette de diğer konuların yanı sıra Filistin ve Kudüs meselesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kral Abdullah’ın gündeminde yer alacağını ifade etmişti. DHA

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın