SON DAKİKA

Black Panther, En Çok Kazanan Süper Kahraman Filmi Oldu

Marvel’in süper kahraman filmi Black Panther, çeşitli rekorlara imza atmaya devam ediyor. Black Panther, Kuzey Amerika’da en çok hasılat yapan filmler arasında listenin başına yerleşti.

Bu haber 24 Mart 2018 - 20:49 'de eklendi. 23

Marvel'ın son süper kahraman filmi Black Panther, şirkete en çok kazandıran film olmayı başardı. Kuzey Amerika'nın en çok hasılat yapan filmler listesinde birinci sıraya oturan Black Panther, 2012 yılında çıkan Avengers filminin önüne geçerek listenin başına oturdu. 623 milyon dolar hasılat yapan Avengers'ı küçük bir farkla geçen Black Panther, bu hafta sonunu tam 630 milyon dolarlık hasılatla kapattı. 

Black Panther, çıkış yaptığı 16 Şubat'tan beri Box Office listelerinde her hafta birinci olmayı başardı. Dünya genelinde 1.2 milyar dolar hasılat yapan Black Panther, bugüne kadar bu değere ulaşan 14. film oldu. İlk iki hafta sonunda ise 100 milyon dolar hasılata ulaşan Black Panther, bu konuda başarı elde eden 4 filmden biri oldu. 

Black Panther, Vizyona Girdiği 5. Haftasında Gişe Rekorunu Kırdı!

Black Panther'in yakaladığı bu başarı gerçekten takdire şayan. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Black Panther filmini izlediniz mi? Sizce de Black Panther gördüğü ilgiyi hak ediyor mu?

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın