SON DAKİKA

Bakan Fakıbaba: Türkiye İslam âleminin lideri; hedef alınıyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Türkiye’nin İslam âleminin lider ülkesi olduğunu ve bunun için hedef

Bu haber 03 Eylül 2017 - 16:30 'de eklendi. 93

Bakan Fakıbaba beraberinde AKP Urfa Milletvekili Kasım Gülpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile birlikte Siverek ilçesinde AKP teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

Programda bir konuşma yapan Fakıbaba, Türkiye’nin İslam âleminin lideri olduğunu ve bu yüzden hedef alındığını söyleyerek şunları söyledi:

“Bizler inanmış insanlarız ve Müslümanız. Bakınız ne kadar güzel bir şekilde bayramlaşıyoruz. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Allah’ın izniyle Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan olduğu müddetçe bizi kimse ayıramaz. Bizi bölmeye çalışıyorlar, Kürt, Zaza, Arap diye ayırmaya çalışıyorlar. Allah’a çok şükür hepimiz Müslümanız, bakın bayramı idrak ediyoruz. İslam aleminin liderinin Türkiye olduğunu herkes biliyor. Bizi niye vurmaya çalışıyorlar? Türkiye’yi bölecekler, küçültecekler, kukla bir adam getirip yönetecekler, ‘işte Türkiye bu’ diyecekler. Hayır ‘işte Türkiye bu’ diyoruz.”

(DHA)

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın