SON DAKİKA

OTOPARK ÜCRETLERİ BELLİ OLDU

EKONOMİYEREL HABERLER

Asus ROG Partisi Düzenliyor!

Asus, Republic of Gamers partisini bu akşam düzenliyor. Hayko Cepkin, Dark Passage, Grubby ve Heaton’un katıldığı bir parti düzenliyor.

Bu haber 16 Ağustos 2017 - 23:52 'de eklendi ve 88 kez görüntülendi.

Bilgisayar üreticilerinden olan Asus, oyuncular için özel ürettiği oyuncu donanımları ve çevre birimleri serisine ROG ismini yani Republic of Gamer ismini veriyor. Bu seride üretilen bütün her şey oyunculara hitap ediyor. 

Asus oyuncular ve ünlüleri bir arada toplayacağı bir ROG partisini bu akşam gerçekleştiriyor. Asus'un İstanbul'da düzenleyeceği oyuncu partisine çekilişler ile davetiyeler yolladığını görmüştük. Davetliler oldukça güzel bir akşam geçirecek gibi duruyor. Asus, Republic of Gamers Facebook sayfasından ile davetiye kazanamayan oyuncular için partiden canlı yayınlar açıyor.

Oyunculara Özel Sosyal Medya Uygulaması Geliyor: Plexchat

Açılan canlı yayınlarda Hayko Cepkin'in sevenleri büyük bir kitle tutuyor diyebiliriz. Yayının yorumlarında Hayko Cepkin'e sevgi mesajları oldukça fazla. Ayrıca canlı yayınlarda ünlülerin imza dağıttığnıa tanıklık ettik. Asus Türkiye, Republic of Gamers'ın Facebook sayfasında açılan canlı yayınları buradan izleyebilirsiniz. 

 

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın