SON DAKİKA

AKP’li Dağ: Einstein’ın çok güzel bir sözü var; Kılıçdaroğlu’na

AKP’li Dağ: ‘Einstein’ın çok güzel bir sözü var. Bu Kılıçdaroğlu’na çok güzel uyuyor. Einstein diyor ki ‘Ahmaklık, aynı şeyleri

Bu haber 02 Aralık 2017 - 15:12 'de eklendi. 73

AKP İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı, Kaya Termal Otel’de bugün gerçekleşti.

Basına açık bölümde açılış konuşmasını yapan AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, şunları söyledi:

“Tarihi süreçlerden geçiyoruz yine. Kol kola omuz omuza vermenin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Türkiye’nin bekası noktasında ne kadar önemli olduğunu hepimiz görüyoruz. Şimdi artık taşeron kullanmıyor. Operasyonu bizzat kendi yapıyor. ABD’de devam eden davayla ilgili Türkiye Cumhuriyeti’nde yargılama yapıldı mı? Yapıldı. O davanın temeline bakıyorsunuz; İran’a karşı ABD ambargo uygulamış. Türkiye buna uymamış. ABD, PKK ve PYD’ye silah verirken karşı durma iradem varsa ambargoya karşı durma iradem de her zaman için vardır. Belgelerin tamamen yalan olduğunu bugün itibariyle görmüş olduk. Ne diyordu Kılıçdaroğlu? Yurt dışında hesapları var. Bankalar arasındaki havaleleri gösterdi. İçinizde havale yapmayan var mı? Klasörlerle almışlar. Klasörler içinde elli yüz dolarlık banka havalelerini basına dağıtmışlar. Bu ilk iftira değil. iftira atarak siyaset yaptığı için aynı yolu deniyor. Genel başkan olduktan sonra havuzlu villa muhabbeti başlatmıştı.

‘EİNSTEİN’IN BİR SÖZÜ VAR; KILIÇDAROĞLU’NA ÇOK GÜZEL UYUYOR’

15 Temmuz’a kontrollü darbe dedi. 15 Temmuz’dan sonra külliyeye gitti. ‘Altın klozetler neredeymiş göster’ dedi sayın Cumhurbaşkanı. Hiçbir cevap vermedi. ‘Altmışa yakın milletvekilinde ByLock var’ dedi. ‘Açıklayacağım’ dedi. Hiç sesi sedası çıkmadı. Ne açıkladı ne de bunun üzerine gitti. Ne de sorular sorulduğunda mahcubiyet hissetti. Manda derisinden surat var adamda. Einstein’ın çok güzel bir sözü var. Bu Kılıçdaroğlu’na çok güzel uyuyor. Biraz hakaret var ama çok da hakaret değil aslında. Kılıçdaroğlu tarzı insan psikolojisini çok iyi anlatıyor. Einstein diyor ki ‘Ahmaklık, aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp, bundan fayda ummaktır.’ Çok veciz bir söz. Yani bugüne kadar bu yolu hep denemiş, ama denedikçe başarılı olamadığı belli. Oy oranı yüzde 25’i geçmemiş, geçme ihtimali de yok. Böyle giderse 20’leri zor bulacak” ifadelerini kaydetti.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın